Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Újra kopogtat a Covid.Érdemes...

Újra kopogtat a Covid.Érdemes lenne, már szeptemberen online oktatással indítani?

Figyelt kérdés

[link]


Ebből megint nagy problémák lesznek.Fel készülni a korlátázásokra.Online oktatásra is.A legegyszerűbb lenne, 5 osztálytól felfele, online oktatás lenne.


4. osztályig meg nagyon szigorú járványügyi intézkedésekkel lehetne csak órákat tartani.


2022. jún. 29. 13:17
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Én örülnék, akkor bejelentkeznék aktív félévre az egyetemen és elcsalnék pár tárgyat.
2022. jún. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Unalmas már ez a covidhiszti.
2022. jún. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 árokpart ***** válasza:
92%
A rossz oktatási rendszer miatt és amiatt, hogy nem szerettek suliba járni amit a mai viszonyok között tökéletesen meg is értek, de ne a korlátozásokat követeljetek, hanem menjetek helyette inkább tüntetni a Parlament elé, hogy legyen színvonalas, normális oktatási rendszer Magyarországon.
2022. jún. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Én az online oktatás miatt hagytam ott az egyetemet, mert szükségem van arra, hogy a tanár elmagyarázza a tárgyakat, és lehessen tőle kérdezni. Személyes jelenlét nélkül sokkal nehezebb tanulni, nem mindenki akarja elcsalni az egész sulit, hogy aztán a gyakorlatban majd vakarja a fejét ha valamilyen nehezebb feladat elé állítják. Bőven elég a maszkhordás és az alapvető higiéniai szabályok betartása. Persze sokat segítene, ha nem tennék kötelezővé sem a bejárást, így aki megfázik, vagy elkap valamit, az otthon tudna maradni, mert a jelenlegi rendszer ezt sem teszi lehetővé (nyilván egyetemről beszélek, középsuliban más a helyzet)
2022. jún. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
32%

A koronavírus az egyik legveszélytelenebb. Egy influenza keményebb. Annak idején se voltak lezárások influenzajárványok idején, pedig volt amikor 3-4-en voltunk bent az osztályban mert mindenki influenzás volt.

Inkább örülni kéne, hogy ez a szecska covid (ami csak 80-90 éves időseket "öl" akik egyébként is meghalnának tehát természetes halálnak mondható) ez kiszorította a víruspiacról az influenzát.

Semmilyen korlátozások nem kellenek.

2022. jún. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mivel már van oltás, aligha lesz általános távoktatás többé.
2022. jún. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
61%

Nincs oltás, teszt vakcina van, ami sokkal-sokkal veszélyesebb mint a covid maga.

De nem értem minek kellene oltás egy ilyen csöves vírus ellen.

2022. jún. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert már semmi értelme.
2022. jún. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges online oktatással szarakodni, az érintett korosztályokban van oltás.
2022. jún. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

"Ebből megint nagy problémák lesznek.Fel készülni a korlátázásokra.Online oktatásra is.A legegyszerűbb lenne, 5 osztálytól felfele, online oktatás lenne."


Én nem akarom elhinni hogy valaki ezt nem trollkodásból írja le :D


Nem tűnik fel hogy évről évre egyre kevesebb para van a járvánnyal? Tavaly ősszel és idén télen is már csak maszkolás volt de korlátozás nem nagyon.

2022. jún. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!