Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán miniszterelnök úr miért...

Orbán miniszterelnök úr miért nevezi háborús inflációnak a saját alkalmatlanságát?

Figyelt kérdés

2022. júl. 1. 13:09
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
69%

Gyurcsány Ferencnek mégsem hivhatja magát...


pedig mennyivel jobb volt Gyurcsány Ferencnek lenni, 12 év kellett csak hozzá, hogy kiderüljön az nem is az ő hibája volt, hisz a világon mindenhol válság volt már akkor is.

2022. júl. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
25%
'oszt a Gyúrcsány jobb vót?
2022. júl. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
95%
Én inkább azt nem értem, hogy miért hiszi el bárki is, hogy ez háborús infláció, amikor már a háború kitörése előtt is jelentős volt, illetve abból adódik, hogy szerte a világon iszonyatosan sok fedezetlen pénzt nyomtak ki a covid ürügyén.
2022. júl. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
12%

Szerinted hogy kellene nevezni a háborús inflációt?

"Elqrták a nyugati országok és felment az energia meg az üzemanyagára, ezért mindenki szív miközben a háború tovább rontja" inflációnak?

Bakker, egész Európában magas az infláció, sokkal magasabb, mint nálunk. Az észteknél duplája a miénknek, holott előtte alig volt náluk infláció és eurózóna tagok. Azért is a zorbán a hibás szerinted?

A németeknél 1,5 éve még csak 1% volt az infláció, most 7,6%. Ezt is Orbán alkalmatlansága okozta?

[link]

[link]

2022. júl. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Fideszes kollégáim szerint már rég kettő számjegyű lenne az infláció, ha Gyurcsány lenne és nem Orbán.

A gazdaság eddig jól teljesített szja visszatérítést is sokan kaptak, meg orvosok nagy lóvét. Az is baj?

Nem lehet, hogy tényleg Gyurcsány csinálja a pénzromlást? Én simán kinézem belőle. 0rban pedig mindent megtesz, megvédi a népét ahogyan tőle telik. Minden tiszteletem a miniszterelnök úré!

2022. júl. 1. 13:33
 6/24 anonim ***** válasza:
85%
Mert egy gyökér.
2022. júl. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, a kollégáidtól nem tudnád esetleg a jövő heti lottó számokat megkérdezni?

annyira, de annyira hálás lennék

2022. júl. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
91%

"Fideszes kollégáim szerint már rég kettő számjegyű lenne az infláció, ha Gyurcsány lenne és nem Orbán."


Az mondjuk lehet, de most meg hofy ez a csíra van, három számjegyű.

2022. júl. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
18%

#5 a fideszes kollégádnak tökéletesen igaza van, mivel emlékszik arra hogyan NŐTT az infláció gyurcsány kormányzása alatt, miközben nem is volt válság.

Ezzel szemben az első Orbán kormány alatt is csökkent az infláció 14%-ról 6% közelébe (kormányváltáskor még nem volt annyi mint az éves adat), majd 2010 után is lement hosszú évekre 2-3% közelébe.

[link]

ha csak nálunk lenne ilyen inflációs adat akkor jogos lenne, hogy az itteni vezetés hibája egyedül. Ez történt 2002 után, amikor a környezetünkben javultak az adatok, nálunk volt romlás.

Ellenben most egész Európában csúcson van az infláció. vagyis vagy mindenhol a magyar vezetés miatt rekord magas az inflációs ráta, vagy olyan okai vannak amik ránk is éppen úgy hatnak mint másokra. Én azért hajlok arra, hogy sem Magyarország nem olyan jelentős, sem Orbánnak nincs akkora hatalma, hogy miatta legyen a németeknél 1,5 év alatt 1%-ról 8% közeli infláció, vagy az észteknél 20%.

2022. júl. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
85%

Melyik hangzik jobban? Te melyiket mondanád szívesebben a helyében?

A: Alkalmatlan vagyok, elkúrtam mindent az elmúlt 12 évben, ezért van most infláció és szopás.

B: A háború miatt van infláció.

2022. júl. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!