Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy újabb budapesti kerületből szorította ki az ellenzéket a Fidesz?

Figyelt kérdés

Kétharmados a Fidesz győzelem a 16. Kerületben.


[link]



A szavazók még az uniós infláció ellenére is inkább doktor Orbán Viktor Mihály miniszterelnök urat választották mint az ellenzékes összefosást.



Mi a véleményetek?



2022. júl. 10. 20:54
A kérdező szavazást indított:
Örülök neki✅😎🇭🇺🧡👑
Nem örülök neki❌😠🇪🇺💔🚫
30 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
A polgármesteri és főpolgármesteri választásoknak van tétje, ezeknek kb semmi.
2022. júl. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem örülök neki, de megértem. Ez egyértelmű távolmaradás, kimaradás, nem azért van mert annyira szeretik Orbi bácsit vagy Kövér nénit. A minimális ellenzéki szavazattól tűnik nagymértékűnek a fideszé
2022. júl. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Ma Magyarországon nincsen ellenzék. Pontosabban van, de az úgy hívják, hogy EU. Amúgy mit jelent az, hogy uniós infláció?
2022. júl. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
43%

#1: A főpolgi sem áll jól:

[link]

2022. júl. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Tény,hogy ezeknek a választásoknak nincs nagy tétje.De azért,hogy a Fidesz már Bp-n is 70 százalékkal nyeri az időköziket,intő jel az ellenzéknek.
2022. júl. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én többször is voltam kopogtatni az Adriánnal (ellenzéki jelölt). Azt kell mondanom, hogy egy értelmes fiatal srác, aki tenni is akart volna valamit. A körzetben lakik, tisztában van az ottani problémákkal, emellett pedig felkészült is, gyakorlatilag az emberek minden kérdésére tudott válaszolni. Nyilván, nem tökéletes, én se értek egyet vele mindenben, de alapvetően jó ötletei voltak és róla tényleg elhiszem, hogy a jók a szándékai és hajlandó cselekedni.

Emellett sok munkája is volt benne. Az egész körzetet lekopogtatta – kétszer is (napi ~4 óra kopogtatással ez kb. 6 heti munka volt). Akit elért és nyitott volt rá, azzal beszélgetett. Meghallgatta az ő problémáikat is, próbált segíteni. Emellett elmondta a programját és a saját meglátásait.

Én úgy gondolom, hogy megérdemelt volna egy esélyt, hogy erre a két évre megválasszák. Aztán ha mégsem váltja be a hozzá fűzött reményeket, akkor 2024-ben le lehet cserélni.

A Horváth Ádámról (fideszes jelölt) csak annyit jegyeznék meg, hogy ő már évek óta benn ül a testületben, de úgy tudom, érdemi felszólalása még nem volt. Pedig ő is rákosszentmihályi lakos (tehát abban a körzetben él, ahol az Adrián is és ahol most volt az időközi). Ez alapján nekem az a privát véleményem, hogy nem lesz túl sok pozitív változás Rákosszentmihályon. Ugyanakkor, én magam nem ott lakok, nem ismerhetem az ottani viszonyokat, illetve engem nem is igazán érint ez az eredmény. Ha a rákosszentmihályiak ezt választották, akkor ezt kapják. Ők döntöttek, vagy jól vagy rosszul. Majd kiderül.

2022. júl. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
82%
Rablóbanda kell a népnek. Segg hülye a nép.
2022. júl. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!