Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Novák Katalin: El kellett...

Novák Katalin: El kellett érni, hogy ne azok járjanak jól anyagilag, akik nem vállalnak gyermeket?

Figyelt kérdés

Ez komoly, az ország első embere kijelenti, hogy szó szerint rosszul KELL járnia annak akinek nincs gyereke?


Mondhat ilyet egy politikus a magyarok -mondjuk- 25%-ra? Amikor az én adómból fizetik a fiatalok és a gyerekesek támogatását?


Hogy mer valaki kiejteni ilyen hányadékot a száján, főleg egy olyan ember aki minket képvisel?


2022. júl. 13. 12:32
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
94%
elérték hogy senki se járjon jól
2022. júl. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
85%
Isten ágya Novák Aszony tezsvírünket!
2022. júl. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
95%

Amugy nagyon csökevény ez aKatika, mert mi van azokkal akiknek már felnött a gyereke, vagy esetleg mi van azokkal akik szeretnének gyereket de nincs miből neki állni a családalapításhoz



Szerintem azt kéne elérnünk hogy az ilyen Katika szerű lények eltakarodjanak a közéletből...

2022. júl. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
94%
Ez is abból az alomból való, ahonnan a bajszos szar.
2022. júl. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
94%
nekem van 2 gyerekem és mindent elvisz az infláció, meg a feleségem katás volt, hát kösz kati!
2022. júl. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
83%
Ez van, csináljál 4 pulyát aztán akkor nem leszel a nemzeth ellensége. Meglátjátok lesz itt még komolyabb is
2022. júl. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
96%
Az ilyen mára már mindennapossá vált kijelentésekkel csak az jár jól, aki nem forintban kapja a fizetését vagy jókora valuta megtakarítása van. :D
2022. júl. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
87%

Márpedig még mindig az jár jól. Nézd meg az ingatlanárakat. Ha egyke vagy és örökölsz 1-2 ingatlant, kiadod és jól jársz, miközben a CSOK-ot felvevő pár meg vehet 90 millióért egy szerény lakást amiben elférnek majd, de miből?

A CSOK-kal szerintem (ami miatt a magas ingatlanárak vannak) még rosszabb helyzetben vannak azok akik gyereket akarnak, mint azok akik nem akarnak egyáltalán. Mert egy gyerek az nagyobb ingatlan, több kaja, idő, pénz, energia: mindegyik drága manapság, pont a Fidesz miatt.

2022. júl. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
93%

Én szívesen vállalnék gyereket, tervezem is a jövőben, de az biztos, hogy mivel nem akarok vele kicseszni, ezért biztos Isten, hogy nem Magyarországon fogjuk felnevelni, sőt nem is Magyarországon fog megszületni.


Tudod ki akar olyan országba gyereket vállalni, ahol néhány kórházban például csak hétfő, szerda, pénteken lehet szülni, ahol alig vannak már tanárok, ah nem is írom tovább csak felidegesítem magam.

2022. júl. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem végezzük ki a meddőket és a 30 év feletti gyermekteleneket. Akkor lesz pulya dögivel...(szarkazmus)
2022. júl. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!