Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Novák Katalin: El kellett...

Novák Katalin: El kellett érni, hogy ne azok járjanak jól anyagilag, akik nem vállalnak gyermeket?

Figyelt kérdés

Ez komoly, az ország első embere kijelenti, hogy szó szerint rosszul KELL járnia annak akinek nincs gyereke?


Mondhat ilyet egy politikus a magyarok -mondjuk- 25%-ra? Amikor az én adómból fizetik a fiatalok és a gyerekesek támogatását?


Hogy mer valaki kiejteni ilyen hányadékot a száján, főleg egy olyan ember aki minket képvisel?


2022. júl. 13. 12:32
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%

Az meg egy külön "rossz pont" a novák-féléknek, hogy pont azt a "Ratkó-korszakot" szívjuk most, amit most ők valósítanak meg - másodpéldányban!

70 év múlva mindenki úgy fog szívni, mint a torkos borz, - mert a semmire termelnek ki most annyi nyugdíjast, amennyivel megint nem fognak tudni mit kezdeni az akkor aktívan dolgozók jövedelmeire szedegetett adókból! Én már nem leszek, - mondhatnám, hogy "Szarok bele!", - de ennek a legutolsó állomása egy polgárháború lesz, amibe nagyon sokan fognak belehalni igazságtalanul! Agyatlanok!

2022. júl. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
75%

"Szerintem már kezd eljönni az idő ha már el nem jött, hogy az emberket nem lehet már Gyurcsánnyal ijesztgetni"


Te átaludtad a választásokat?

2022. júl. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
100%
Én fideszes vagyok, de ettől a ,,szűjjé" szövegtől hányok.
2022. júl. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!