Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A közmunkásokat hogyan fogja...

A közmunkásokat hogyan fogja érinteni a rezsinövelés? Hiszen egy teljes közmunkás fizuval fog növekedni átlagosan.

Figyelt kérdés

Már ha a forint nem gyengül tovább, ami eleve utópia, akkor is átlagban ilyen 50-60 ezerrel fog megugrani a rezsi augusztus 1.-től. Ez egy teljes munkaidős közmunkásnak a munkabére, csak az emelés maga.

Nem lesznek kicsit dühösek? Hiszen eddig cigit, piát vettek a közmunkabérből meg száraz kenyeret. Most ezeket elveszik tőlük akkor nem lesznek mérgesek?



2022. júl. 14. 18:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát majd rétegesen öltözködnek, télen meg többet isznak
2022. júl. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Sehogy. A napokban olvastam, hogy a polgármeteseknek már kiment az üzenet, hogy közmunka ősztől off. Drasztikus leépítések lesznek a közmunkaprogramban, sok helyen ötödére esik majd vissza a létszámuk.
2022. júl. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sehogy. Nagyon sokan fognak vagy éhenhalni, vagy megfagyni a saját otthonukban.

Nekünk csak a gázszámla 37-38 ezerről lesz 170 ezer - ami több mint a teljes fizetésem. És akkor még ebben nincs a többi számla, nem ettünk és nem csináltunk semmit.

2022. júl. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
6%
Hülyeség.
2022. júl. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nehezen tudom elképzelni, hogy egy közmunkás fizetésből ki lehetne fizetni bármilyen rezsit.
2022. júl. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
96%
Nem kell közmunkàsnak lenni már, hogy ne tudjuk fizetni. Egy okàdèk kormány
2022. júl. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Megszavaztátok, szóval most már egyétek meg amit főztetek.
2022. szept. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!