Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetértesz azzal hogy Szíjjár...

Egyetértesz azzal hogy Szíjjártó Oroszországba látogatott?

Figyelt kérdés
[link]

2022. júl. 21. 19:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
7%
Természetesen. A szovjetek édestestvéreink és ápulnunk kell a jó testvéri viszonyt.
2022. júl. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
26%
Nem a Szovjetunióba látogatott...
2022. júl. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
25%
Kedves 14!3 diplomàs jobboldali mérnök vagyok,veled ellentétben szerintem 1 évben annyi a TB befizetésem mint neked koszos melósnak 5 év alatt..2 gyerekem van,a hàz amiben lakunk csak villannyal megy...70 Ft-ot nem fogok a gàzért fizetni amikor 170 Ft Írorszàgban és itthon 1.2 millió a fizetésem,kint meg nagyjàból a 4x-e lesz.A gyerekem màr akkor vilàgot fog làtni amikor te a rezsit fogod szenvedni...
2022. júl. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%

"mint neked koszos melósnak"

Nem talált, én is diplomás vagyok.

A gyerekeid lehet, hogy világot fognak látni - de az is lehet, hogy sehol se lesznek otthon benne...

2022. júl. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Diplomàs .jah..marketinges..Aki vilàgot làt az szélesebb ràlàtàsa lesz a dolgokra...Nem ugyanaz mint egy vidéki faluban megrohadni..
2022. júl. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

"Diplomàs .jah..marketinges.."

:) Megint nem talált.


"Aki vilàgot làt az szélesebb ràlàtàsa lesz a dolgokra...Nem ugyanaz mint egy vidéki faluban megrohadni.."

Milliók élnek vidéki falvakban boldogan, a rokonaik, a barátaik közelében.

Mások meg egész életükben csak keresik a helyüket - de akik a saját szülőföldjükön nem találják a boldogságot, azok máshol sem...

2022. júl. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
40%
Boldog vagyok a szûlôfôldemen,de nem vagyok hûlye..Hogy a kormàny gôebbelsi propagandàjàt szopjam..Hitler ugyanezt tette 80 éve a német lakossàggal..Fàjdalmas volt a felébredés..
2022. júl. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

"de akik a saját szülőföldjükön nem találják a boldogságot, azok máshol sem..."


Biztos?

2022. júl. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!