Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Amikor válság van, háború...

Amikor válság van, háború van, piaci rezsi árak az egekben vannak, akkor miért kezdett ekkora nagy osztogatásba Fidesz a választásokkor, ez a Fidesz hibája ,ezért kéne most megbuktatni?

Figyelt kérdés
2022. júl. 22. 21:41
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Magyarországon választások előtt mindig van valami cukorkaosztás. Senki nem bukott emiatt el. Ha utána nem korrigálnál, akkor lenne baj.
2022. júl. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Ha nem csinálta volna, akkor bukott volna. Nem volt más lehetősége.
2022. júl. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Választáskor még nem piaci rezsi volt, csak ugye a Fidesz azt ígérte, hogy ha törik, ha szakad a rezsicsökkentés marad, és a baloldal az, aki el akarja venni, ezzel végighazudta az egész kampányát, arconköpte a saját szavazóit. A sok barom meg még mindig ott tart, hogy harcol Gyurcsány ellen...
2022. júl. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, választás előtt mindig osztogatnak, de ez most túlment minden határon. Lehetett is gondolni, hogy baj lesz belőle.
2022. júl. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
Ezért van most megszorítás.
2022. júl. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Minden kormány mindig osztogat választások előtt, itt egy kis nyugdíjemelés, ott egy kis béremelés, amott egy kis adócsökkentés miazmás. Pszichológia, látjátok feleim tejjel-mézzel folyó kánaán lesz. Ez nem Fidesz sajátosság, a szocik, de a világ összes kormánya így csinálja.
2022. júl. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
6-os De azért valljuk be őszintén, hogy idén kitett magáért a fidesz osztogatásban. Úgy eladósította az országot, hogy 50 év múlva is nyögni fogjuk. Eddig beérte egy sorosozással, migránsozással, gyurcsányozással, de most mélyen bele kellett nyúlnia a pénztárcájába, akarom mondani a magyarok pénztárcájába, hogy meg tudja vásárolni a választási győzelmet.
2022. júl. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Családosok-nyugdíjasok kaptak pénzt, és emiatt az egész ország szopik. Nem sajnálom a 25 év alattiak adómentességét, de ha ekkora a baj, akkor ez is mire volt jó..?
2022. júl. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az szja-visszatérítés meg az Otthontámogatás nagyobb gáz volt. Nem ismerek olyan családot ahol van gyerek, és nem vették igénybe. Családonként 3 milla? Meg az szja-t is visszakaptuk, összesen majdnem 5 milliót adott nekünk Orbán a választás előtt csak úgy. Bár én ezek után hálátlan voltam, és nem rá szavaztam, de mindegy is. Most majd vissza kell ezt fizetni kamatostól. De nem csak nekem annak is, aki nem kapott.
2022. júl. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9, igen.

Logikusabb lett volna, ha az adóvisszatérítést feltételekhez kötik. Pl. energetikai korszerűsítéshez. És utána lehet rezsicsökkentést elvenni. (Bár ez nem segítené ki azokat, akik már vagy még nem nevelnek gyereket)

2022. júl. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!