Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A HVG fórumban milyért ilyen...

A HVG fórumban milyért ilyen durva a moderálás?

Figyelt kérdés

Nemrég regeltem, semmi szabályzatba ütközőt nem írtam, csak kritizálni mertem a liberális oldalt kulturáltan, erre pár hozzászólás után letiltottak. Másoktól is hallottam hasonlóan durva túlkapásokat. Miért van ez?


(Jó lenne, ha az államok köteleznék most már ezeket a cégeket, hogy a náluk hatályos szólásszabadsággal kapcsolatos törvényeket legyenek kénytelenek alkalmazni, mert visszataszító az a cenzúra és visszaélés, amit a liberális értékrendjük mentén végeznek.)



2022. júl. 23. 01:11
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
12%
'Pedig le is lőhettek volna.'
2022. júl. 23. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
87%
milyért
2022. júl. 23. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
41%

Miről beszélsz? Simán leírhatod, hogy Orbánt élve gyújtanád fel, és húznád körbe a Parlament előtt, még szeretni is fogják...


Tudod, ott igen érdekes a "moderáció", és a kommentelők is. Pár kivétellel az összes épp olyan szefós mint mondjuk a rothadó mandarinon.

2022. júl. 23. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
24%
Ilyen itt is volt. Beregiztél írtál pár hozzászólást letiltottak. Vagy töröltek egy eldöntendő kérdésre adott nem választ. Tehát semmi szabályba ütközét nem tettél de tiltottak és töröltek. A magyarázatát nem tudom miért.
2022. júl. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
26%
Mert a marxisták nem tűrik az ellenvéleményt.
2022. júl. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
A sok liberális itt már leírta, hogy ez mind rendben van, nincs szükség szólásszabadságra, azt mondhatsz, ami nekik tetszik. És szerintük ez így van jól.
2022. júl. 23. 15:18
 17/27 anonim ***** válasza:
12%
Nem is lenne ezzel baj, ha közben nem ők harsognák a leghangosabban, hogy ők mekkora demokraták.
2022. júl. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
#16 kár hogy nem ezt írták le.
2022. júl. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

#16

Tehát szerinted okés lenne, hogy pedofilok hirdetéseket adjanak fel kislányoknak? Mivel az is a szólásszabadság része.


Elmebeteg vagy...

2022. júl. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
#19: Ki beszélt erről? Ami BTK kategória, az nyilván nem része a szólásszabadságnak, minden másnak viszont annak kéne lennie. Persze a liberálisok trükköznek ezzel is, azért nyomatják a "gyűlöletbeszéd" betiltását, mert ezzel el lehet lehetetleníteni az ellenvéleményeket.
2022. júl. 24. 21:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!