Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A HVG fórumban milyért ilyen...

A HVG fórumban milyért ilyen durva a moderálás?

Figyelt kérdés

Nemrég regeltem, semmi szabályzatba ütközőt nem írtam, csak kritizálni mertem a liberális oldalt kulturáltan, erre pár hozzászólás után letiltottak. Másoktól is hallottam hasonlóan durva túlkapásokat. Miért van ez?


(Jó lenne, ha az államok köteleznék most már ezeket a cégeket, hogy a náluk hatályos szólásszabadsággal kapcsolatos törvényeket legyenek kénytelenek alkalmazni, mert visszataszító az a cenzúra és visszaélés, amit a liberális értékrendjük mentén végeznek.)



2022. júl. 23. 01:11
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
76%

#20

"Ki beszélt erről?"

Te.

Végig arról érvelsz, hogy a szólásszabadság mindenek, még a magántalujdon felett is érvényesíteni kell, vagyis azt jelenti, hogy te a jelenlegi törvényeket figyelmenkívül hagyva kívánod érvényesíteni.

Ebbe bizony a Btk. is beletartozik.


"Ami BTK kategória, az nyilván nem része a szólásszabadságnak"

Egyrészt, ami mellett érvelsz, annak része.

Másrészt, a Btk nem bünteti azt, amit leírtam, a cselekedetet bünteti, ami egy következmény. Csak a te világodban ez teljesen okés lenne, hogy ilyen felhívások legyenek.


"minden másnak viszont annak kéne lennie"

A Btk. mellesleg emberek határozzák meg. A komcsik pont így érveltek, mint te.

A törvény része, hogy főtitkár elvtársról csúnyát mondani bún, úgyhogy mehetsz szépen a kényszermunka táborba.


"Persze a liberálisok trükköznek ezzel is, azért nyomatják a "gyűlöletbeszéd" betiltását, mert ezzel el lehet lehetetleníteni az ellenvéleményeket."

Nem, te akarsz trükközni, hogy lehessen pl. a pedofiloknak könnyebben áldozatokat gyűjteni. Miért véded a pedofilokat?

Amúgy a gyűlöletbeszéd egyébként Btk., csak szólok. Keress rá, az a megnevezés, hogy közösség elleni uszítás, ebbe beleesik a fidesz migráns kampánya, de a mostani tusványosi fajelméletes beszéd is.


Csak szólok.

2022. júl. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
#21: Ügyesen forgatod ki a másik mondandóját, és beszélsz mellé.
2022. júl. 25. 01:02
 23/27 anonim ***** válasza:

#22

Ha igazad lenne, cáfolnál. Nem tetted, mivel nem tudsz.

Most tereltél, ez egy érvelési hiba, aki legalább egy érettségiző szintjén van, az ilyet nem követ el.


Nos, látjuk milyen értelmi képességed van. Szép munka. :)



Mellesleg semmit nem forgattam ki. Ezt jelenti, amit leírtál. Azt el tudom képzelni, hogy nem ezt akartad leírni, de az megint a te nyelvtani képességeidről árulkodik.

2022. júl. 25. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

#23: Ezt írtam: "Jó lenne, ha az államok köteleznék most már ezeket a cégeket, hogy a náluk hatályos szólásszabadsággal kapcsolatos törvényeket legyenek kénytelenek alkalmazni"


Te meg elkezdtél pedofilokról meg komcsikról beszélni. Nem értem, hogy sikerült ebből ezt kihozni.

2022. júl. 25. 12:09
 25/27 anonim ***** válasza:

#24

"Ezt írtam"

Igen, leírtál valami ostobaságot. Mivel jelenleg történik ez. A jelenlegi jogszabályok szerint a privát felületeken a felület moderálója dönt minden kérdésben.

Vagyis az már kiesett, hogy te bármiféle jogszabályt akarsz betartatni.


Te egyértelműen azt akarod, hogy bizonyos törvények legyenek felül írva, mivel most minden jogszerűen működik.

Vagyis azt akarod, amit írtam.


Ha pedig elindulunk ezen az úton, akkor igen, arról van szó, amit írtam.



Mellesleg nagyon cuki, ahogy még mindig terelsz. :)

2022. júl. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
#25: Kár, hogy az általam kívánt dolog nem engedne BTK-ba ütközőt, pusztán bizosítaná, hogy a hatályos szólásszabadsággal kapcsolatos törvényeket kelljen alkalmazni.
2022. júl. 25. 12:33
 27/27 anonim ***** válasza:

#26

Amit leírtam az nem ütközik Btk.-ba.

Tegyük fel, hogy ennyit ír egy pedofil:

"Ha 12 alatti vagy és szeretnél zsebpénzt, akkor hívd ezt a számot: ... vagy írj emailt ide: ..."


Ez nem ütközik Btk.-ba.


"a hatályos szólásszabadsággal kapcsolatos törvényeket kelljen alkalmazni."

Jelenleg ezt alkalmazzák, ezt írtam le.

Privát oldalon az oldal moderátora dönt.

Ha ez nem létezne, akkor holnap beköltözök hozzád és egésznap f*szságokat fogok magyarázni és szabad lesz, mivel nem dobhatsz ki a te jogszabályod szerint, mivel szólásszabadság van.

2022. júl. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!