Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az EU-ban a magyar 70 EUR...

Az EU-ban a magyar 70 EUR minimál nyugdíj mennyire számít jónak?

Figyelt kérdés

Egyes szektás orbáninsták szerint a 70 EUR magyar nyugdíj minimum teljesen príma és még arra is veri magát Orbán, hogy nálunk nincs háború. Mást nem tud felmutatni a csúti törpe.

Mások szerint erre nem kellene büszkének lennie, a korrupcióra meg végképp nem.

Ön mit gondol erről?



2022. júl. 23. 08:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
22%
5) pont nekik kell megemelt nyugdíjat kapniuk.
2022. júl. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
64%

2 - "Ugyanakkor aki minimálnyugdíjat kap, az egész életében nem dolgozott. "

Eszement baromság/tudatlanság!

A rendszermódosulásig mindenkinek volt munkakönyve és KÖTELEZŐ volt dolgozni! Tehát azok az orbáni baromságok, hogy valaki soha nem dolgozott, már itt tetten érhetők!

Pl. egy TSZ-tag végig dolgozta az életét, és mégis csak a minimálnyugdíjat kapja.

Városokban is rengetegen dolgoztak, és a nyugdíjazásnál tudta meg, hogy nem volt bejelentve!

Akármi is a történet: a 70 eurós juttatás e társadalmunk primitívségét, érzéketlenségét, csóróságát fémjelzi! És erről is Orbán tehet!

2022. júl. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
12%

"Városokban is rengetegen dolgoztak, és a nyugdíjazásnál tudta meg, hogy nem volt bejelentve!"

Nemtom, én világéletemben tisztában voltam vele, hogy épp be vagyok e jelentve, vagy sem. Ahogy azzal is ha épp feketén csináltam valamit, vagy sem.

Nem tudom az hogy néz ki, hogy valaki egy életen át azt sem tudja be van e jelentve. Azt tudta azért hogy hol dolgozik vagy mit csinál?


Hagyjuk már a bullshitet légyszíves.

2022. júl. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
64%

13: nem te vagy az etalon!

Te egy vagy a sok közül - örülj a szerencsédnek, aztán annyi!

Ettől még a világ produkál mást is, és nem mindig a legjobbat!

A szociális hálónak akkor is működnie kell, ha nem dolgozott valaki.

Éhen nem fog halni senki - mert lopni, betörni, ölni fog! Ezt akarod?!

2022. júl. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Koplárovics Béci ***** válasza:
4%

"Azt, hogy a munkaadód bejelent-e vagy sem, azt nem te döntöd el"


Azt viszont te döntöd el, hogy dolgozol-e ilyen helyen. Azaz hogy a rövid távú célokért feladod-e a hosszútávú lehetőségeket.


"2 - "Ugyanakkor aki minimálnyugdíjat kap, az egész életében nem dolgozott.


Eszement baromság/tudatlanság!

A rendszermódosulásig mindenkinek volt munkakönyve és KÖTELEZŐ volt dolgozni!"


Már ne haragudj, de ha egy mondattal tovább olvastad volna, akkor láttad volna, hogy ugyanezt írtam le én is, és nem csinálsz magadból komplett idiótát.

2022. júl. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire.
2022. júl. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Már az is a nemzeth szégyene, hogy mi fogjuk a legutolsónak bevezetni az eurót - "hála" Orbán kóklerkedéseinek!
2022. júl. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!