Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy a FIDESZ...

Miért van az, hogy a FIDESZ mindenáron a rezsit akarja csökkenteni, nem pedig a rászorultak szociális ellátásait, meg a nyugdíjakat akarja növelni?

Figyelt kérdés
Engem magam részéről az se érdekelne, ha 1000 forint lenne egy zsemlye, ha 600.000 lenne a havi nettóm...

2022. júl. 23. 10:16
 1/7 anonim ***** válasza:
41%

"FIDESZ mindenáron a rezsit akarja csökkenteni"

Nem akarja.

2022. júl. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A szlogenjeiben, szavakban erről van szó. Azt meg egy szóval se mondtam, hogy a tetteik erről szólnának.
2022. júl. 23. 10:20
 3/7 anonim ***** válasza:
42%
Én most 40 forintért veszem a zsömlét, tehát te 24.000 forintnál kevesebbet keresel havonta, hogy megérné neked a 25-szörös emelés?
2022. júl. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy úgy támogat-e, hogy ha csóró vagy, kevesebbet kell fizetned bizonyos alapvető dolgokért, vagy úgy, hogy ha csóró vagy, több pénzt ad a kezedbe, hogy (ugyanannyiért) megvehesd te is, mint mások? Ja, nem, mert ha pénzt adna minden csórónak a kezébe, egy tetemes részük piára költené meg dohányra... Akkor mégiscsak jól van ez így.
2022. júl. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4: Nem, nincs igazad.
2022. júl. 25. 20:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért nincs?
2022. júl. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A szegényekre ugyanúgy vonatkozik a 27%-os áfa, tehát nekik duplán nehéz! A kis pénzük, ami van mind elmegy a szűkös megélhetésükre! Kaja + rezsi és semmi más! Akkor ez hol igazságos?! 🤔 Ébresztő... Nem a gazdag zsebét kell tömni, a szegényeket kell segíteni🙏 34/N
jan. 21. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!