Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit keresünk még mindig egy...

Mit keresünk még mindig egy nyugati gazdasági és katonai szövetségben, miközben az összes fideszes alapítványokból pénzelt jobboldali véleményvezér az oroszok narratíváját mondja vissza?

Figyelt kérdés
2022. júl. 24. 15:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
alamizsnát.. :D
2022. júl. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez jogos.
2022. júl. 24. 15:32
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább pénzért kuncsorgunk a gazdasági szövetségben a NATO-tól meg védelmet várunk el.
2022. júl. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert csak a pofa nagy, meg jól esik a pénzért tartani a markunkat.
2022. júl. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert egyrészről orbán putyin s.ggében van ugyan, másrészről viszont szeretjük ellopikálni az uniós pénzeket.
2022. júl. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom ilyesmi kerekek forognak orbán agyaban


-sok sok eu pénz...viszont ha átlátható lesz a költés, hogyan fogom tudni meglopni a hazámat?

Miből fizetem majd a klientúrát a propagandát?

Plusz visszamenőleg is utánaneznek a 12 év költéseinek az meg börtönt jelente...úgyhogy erről szó sem lehet.


-putyint nem érdekli hogy lopok hogy zsarnok vagyok és az eu és nato kilépés után megtesz mo örökös helytartójává ha a hazàmat elárulva melléállok.

De nem tudom mit szólna ehhez a honvedség és a rendőrség...mert ilyenért úgy is járhatnék mint csau ha a tüntető jobbágyokkal összeállnak az eu kilépés bejelentése után...

2022. júl. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!