Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy Toroczkai László felszólította a kormányt hogy akadályozzák meg románia és Moldova egyesülését?

Figyelt kérdés

Toroczkai László szerint ha a két barbár nép,a románok és az ukránok elfoglalják moldovát akkor a következők mi leszünk.



[link]



Mi a véleményetek?



2022. júl. 24. 16:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
20%
Kit izgat?
2022. júl. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
45%

"Románia csak azon a napon egyesülhet Moldovával, amelyik napon Erdély újra egyesül Magyarországgal."


Ez a lényeg. Erdély a miénk lesz, Románia pedig kárpótlásképpen egyesülhet Moldovával és Ukrajnából is kap egy megyét. A Dnyeszter Menti Köztársaság pedig az oroszoké lesz. Így kell átrajzolni a térképet.

2022. júl. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
62%
Támogatom.
2022. júl. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
43%
Kit érdekel mit akar torosszkai? Nem tényező.
2022. júl. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
29%

Az senkit nem zavar, hogy az ilyen bosszú politika más országok területi integritását is veszélyeztetné?


Pár éve egy Putyin pártitól megkaptam, hogy Lengyelországnak be kell vonulnia az egykori lengyel területekre Ukrajnába, viszont Gdanskot át kéne adnia Németországnak, csak hogy népességcsere történt... emiatt etnikailag és vallásilag homogén Lengyelország...


Ugyanúgy ha mi most ilyen irredenta vágyálmok helyett inkább realitást néznénk, akkor már rég felfoghatnánk, hogy rengeteg romániai magyar hagyja el szülőföldjét... én meg az ilyen irredenta dolgok miatt amiatt borzongok mert én kettős lengyel-magyar állampolgár vagyok, és nem akarom, hogy megint vámhatárok, vasfüggöny, meg egyéb dolgot mögött élni, pusztán amiatt mert Magyarország háborús agresszor mellé akar állni...


Le kell zárni a vitát, Trianoni-békeszerződés megszűnt, 1947-ben Párizsi békeszerződés felülírta... ha még inkább ugrálunk, akkor lehet majd csak a Duna-Tisza köze lesz a miénk... az jobb lenne, hogy Buda mondjuk Szlovákoké vagy Osztrákoké lenne? Inkább örüljünk, hogy az EU-ban Portugálig letudsz utazni... anélkül, hogy vámoltatnának vagy ellenőriznének a határon egy személyivel...

2022. júl. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
24%
Csak fordítva működik Orbán és Toroczkai között a megállapodás maximum. Bejuttatta őket a parlamentbe, cserébe együtt szavaz a fidesszel a mi hazánk. Szóval Orbánt mit érdekli Toroczkai bármilyen sületlensége?
2022. júl. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!