Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem veszélyes Magyarország...

Nem veszélyes Magyarország későbbi helyzete szempontjából, hogy Herr Orbán már Ukrajnát hibáztatja és felmenti a tömeggyilkos Putyint az orosz narratívát felolvasva? Nem kellene megint a rossz oldalra állni.

Figyelt kérdés

[link]


A béke is amiről papol Mein Miniszterelnök Úr azt jelentené, hogy Oroszország bűneit legitimálja.


2022. júl. 26. 11:19
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Két és feles kopj már le végre.
2022. júl. 26. 12:06
 22/32 anonim ***** válasza:
100%

#19

"Nem fog működni ez a ruszkiszopás, hiába erőlteti Orbán. Még a fideszesek is irtóznak tőle."


Hát sajnos ebben nem vagyok biztos, a fideszesség már elég régóta olyan, mint valami vallási szekta, totál agymosottak, bármit elhisznek orbánnak :/

2022. júl. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

#16

Meg azt is elfelejtik, hogy Koreában és Vietnamban ott voltak a szovjetek és a kínaik is. Koreában az amerikai pilóták légi háborút vívtak a szovjet pilótákkal, az északi hadsereg felmorzsolódása után pedig az amerikai és dél koreai csapatok kínai szárazföldi alakulatokkal harcolt tovább. Vietnamban szintén ott voltak, többször is összecsaptak az amerikaiak a szovjetekkel, vagy a kínaiakkal. De olyan is volt, hogy a kínaiak komplett alakulatokat öltöztettek be észak vietnami egyenruhába, és mehettek is az amerikaiak ellen. Az észak vietnami légvédelmet pedig szovjet katonák kezelték.


Itt még a szélsőjobb is el van fuserálva, mert komcsiszopók.

2022. júl. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
65%
20as, ha ennyire gyűlölsz minket, öngyülölő retard libsiket és ennyire nem szimpatizálsz a retardált nyugattal -megjegyzem, Oroszországból nézve, mi is az vagyunk-, akkor miért vagy még mindig itt? Nem lenne kellemesebb, valahol a nyeppén, vagy Szibériában a légkőr neked?
2022. júl. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 Molyember ***** válasza:
Egy részük nyilván még fel is söpörné az utcékat az orosz tankok előtt, de mindenki nem lehet hülye. A fideszesség okát már ezer helyen megvizsgálták április óta, de azért az öregek emlékeznek az oroszokra, és ezek nem jó emlékek. Ráadásul lassan érkeznek a számlák, ami szintén nem lesz kellemes, és a kettő együtt talán felnyitja pár ember szemét, hogy bizony mocskosul át lettek verve.
2022. júl. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
57%

#24

Azért kiköltözni Oroszországba már nem mer.

2022. júl. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%

#17:

Hogy az állambiztonsági szervek kit figyelnek meg, az engem pont nem érdekel, az a dolgukn Magyarországon ugye még a saját állampolgárait is kellett (Pegazus, hm? :D). Nekem a bajom a módszeresen szított xenofóbia a kormány által amire az átlagparasztot neveli

2022. júl. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
38%

Kérdező, nem tudom, ki a 2 és feles, én nem látom a sajátomét.

Elég retardáltnak kell lenni ahhoz, hogy valaki óriási inflációt, drágulást, hiányokat, gazdasági visszaesést, gázhiányt akarjon a saját országának, csak hogy egy nyúlfarknyit szolidaritást vállaljon jelképesen (anyagilag ez semmi az oroszoknak) az amúgy tök primitív, rasszista, elnyomó, brutális Ukrajnával, amely még a köszönöm szót sem ismeri. Az orosz energiahordozókra alapvető szükségünk van, mi vagyunk talán a legfüggőbbek.

Amerika meg amúgy legalább 10-szer annyi embert ölt meg, mint a SZU, a legrosszabb esetben is. Vietnám meg azért lett kommunista, mert a komcsik támogatták az amerikai támadás után, ami jóval a kommunizmus előtt történt... A megszállók elleni harcnak semmi köze nem volt az ideológiához.

2022. júl. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

#25

Szerintem túl optimista vagy - de, sajnos ennyire hülyék.

A szülőfalum full fideszes, sztem úgy 95% arra szavazott, egyébként tipikus vidéki falu, fiatalok kevesen, tele van 60 körüli meg annál is öregebb emberekkel, akik bőven látták, hogy milyen volt Mo-n a szocializmus meg az orosz megszállás.


És olyan szinten orosz-pártiak most, hogy az hihetetlen, mást se hallok tőlük, hogy jaj, hát ezek már nem ugyanazok az oroszok, már nem kommunisták, szerintük már a nyugat a kommunista, az oroszok meg "hagyományos" értékrendért harcolnak, és zelenkij amúgyis egy drogos b-zi, meg soros pénzeli, meg minden ilyen hülyeséget csont nélkül elhisznek és vehemensen harsogják, amit a kormánypropagandából kapnak.

2022. júl. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Akkor mi mind retardáltak vagyunk!


Megjegyzem, ha nem lettünk volna ennyire "barátságosak" Ukrajnával szemben az emút8évben, lehet, nem lett volna táptalaj sem a háborúra. Szal' mi is sárosak vagyunk ebben!

2022. júl. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!