Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszes propagandisták...

A fideszes propagandisták mint Deák Dani, Trombitás Krysztof, Bohár Dani, Dér Stefánia, az osztó kopasz, Bájern Zsolt és még sokan mások tényleg gonoszak? Vagy csak jó pénzért játszanak szerepet?

Figyelt kérdés
2022. júl. 26. 21:12
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
7, ő is azért kapja a pénzét, hogy valami baromságot odaböfögjön mindig.
2022. júl. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Durva. És az ilyen emberek lesznek sikeresek ebben az országban.
2022. júl. 26. 21:31
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

10: hogyne dőlhetne be, a NER-t a pénz tartja össze, hogy minden szinten tarthatják a markukat, belenyúlhatnak közpénzbe, EU támogatásba


Most viszont vége a jó időknek, jön a hét szűk esztendő, mert véget ér a világgazdasági konjunktúra, ami eddig hajtotta a gazdaságot (nem Orbánék képességei), az EU pénzek is akadoznak, sokkal kevesebb elkölthető pénz lesz, ezért nem tudja a pénz majd úgy olajozni a rendszert, mint eddig, és lesznek emberek, akik látványosan hátat fordítanak a fidesznek emiatt, mert ha nincs pénz, akkor nem érdemes az embernek égetnie magát azzal, hogy ilyen maffiózók mellé áll.

2022. júl. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
22%
Baloldalon is vannak ilyenek, igazából mindenhol. Akiknek csak a pénz számít, azok bármire képesek. Ezekből azt is kinézem, hogy annyira nincs morális öntudatuk, hogy szemrebbenés nélkül beálltak volna Gyurcsány vagy MZP mögé is, ha ő nyerte volna meg a választásokat.
2022. júl. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
95%
Az, hogy jó pénzért fröcsögnek, az per definitionem azt jelenti, hogy gonoszak.
2022. júl. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

#13

Nekem akkor nem kis hiányérzetem lenne, mert nem a nemzet váltaná le a NER-t, hanem a NER saját magát mentené át, mint ahogy az MSZMP tette azt 90-ben. Aztán meg a NER erősebb szárnya nyerné meg a belháborút, amit megint az emberek, a lakosság szívna meg.

2022. júl. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
100%

Nekem sógorom fideszes, egy egyszerű mezei átlagemberből indította pályáját, roma nemzetiségi önkormányzatból, mostmár a minisztériumba járogat fel. Fidesz mögötte van, azt mondja amit mindania kell. Legutóbb a rezsi emelés mellett állt ki, amikor a facen elkezdték osztogatni, azt a bizonyos táblázatot amin számszerűsítve van, hogy mennyi volt és mennyi lesz. Komoly litániát írt a saját oldalán amiben ecsetelte, hogy ez a táblázat kamu, és hogy csak rémisztgetés, hangolás a fidesz ezen intézkedése ellen. Közben délután hívták anyámat, hogy most fognak venni kályhát, mert félnek attól, hogy mi lesz ha a villanyenergia tényleg kilő az égbe, márpedig a kazán keringetőszivattyúja sokat eszik havi szinten🤣🤣


Na erről ennyit, hogy mennyire bízik bennük. Persze ezen aggályait nem posztolja ki, hogy milyen okokból vásárol kályhát. Kifelé viszont, hozza amit hoznia kell. Nincs itt semmi baj, megvédünk titeket. Közben meg őis bevan szarva.


Sanszosnak tartom, hogy ezek mind a pozíció, a pénz és a hatalom miatt teszik azt amit tesznek.

Amikor Márki-Zay interjúkat kiforgatta, összeollózott, azis konkrétan kamu hazugság volt. Neki lehet. Ez van. Ezt éljük.


Én mezei emberként, munkahelyi magánéleti, vagy akármilyen közösségemben ezt nem tudnám megtenni, mert engem azonnal kiközösítenének ha rajta kapnának hogy kamu ember vagyok.

2022. júl. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
16: nem mentené át magát, mert ez a NER összeomlását, illetve összezsugorodását jelentená. Az egész felépítményt a pénz tartja össze, ha nincs pénz, akkor összeroskad. A fidesz mint párt megmarad, csak a hátország megkopik mögötte, mert pénz hiányában nincs értelme kompromittálni magukat.
2022. júl. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Szociopaták.
2022. júl. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezek aljas pragmatista emberek, akik hajlandok az aljas szemét munkát is elvégezni, lelkiismeretfurdalás nélkül hazudni, hisztériát kelteni, ebben azért lehet hogy van némi pszihopata jellemvonás. Részben büszkék lehetnek arra, hogy ők ilyen fontos részei a rendszernek, elhalmozák öket pénzzel, dicsérettel, részben pedig biztos meggyőzik magukat, hogy a családjukért, gyerekükért teszik amít tesznek. Ezenkivűl, ez olyan mint a mafia, ebből nincs kiszállás. Például egy Bayer Zsoltot, ugyan ki alkalmazna ujságiroként a fideszen kivűl ? Az Ő múltjával ebből már nincs vissza út, legfeljebb árufeltöltőnek mehetne a tescoba.
2022. júl. 27. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!