Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha így folytatja Magyarország,...

Ha így folytatja Magyarország, akkor lassan mentős végzettséggel főorvos is leszek, mert nem lesz más?

Figyelt kérdés
2022. júl. 27. 16:19
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Nem csak Magyarország, a komplett ex keleti blokk, kb. Csehország kivételével.
2022. júl. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Természetes kiválasztódás lesz. Az erősek életben maradnak....
2022. júl. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2. Hol? Külföldön xd?
2022. júl. 27. 16:31
 4/8 anonim ***** válasza:
72%

Mentősnek tanulok, de remélem ilyen nem lesz mert nem rendelkezünk akkora tudàssal mint egy orvos közel sem.


A tüneteket tudjuk enyhíteni, a közvetlen veszélyhelyzetet el tudjuk hàrítani, de a problema fő forrását nem fogjuk tudni megoldani.

2022. júl. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
29%
Nem értem a kérdést, nagyon komoly béremelésben részsültek az orvosok az elmúlt években, és a magyar orvosképzés ontja ki magából a végzett orvosokat. Jóval több orvos dolgozik most Magyarországon, mint 2010-ben.
2022. júl. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek jó pár Semmelweises orvostanhallgatót, és egyáltalán nem akarnak külföldre költözni. Szóval van utánpótlás. Mostmár inkább az ápolóhiány a nagyobb veszély.
2022. júl. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Éppen ezt akartam mondani, hogy az ápolóhiány és a nővér hiány nagyobb mint az orvoshiány. Nem azt mondom, hogy orvosból nem kellene több, csak nem ápolók és nővérek helyett, hanem mellett.
2022. júl. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
5. Mégis zárnak be az osztályok orvoshiány miatt és így is sok a nyugger, én mentős vagyok, az is vicc, amikor a vérző beteggel 1 órát vársz.. De sok helyen már a tisztek háziorvosi praxist visznek.
2022. júl. 27. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!