Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktorral hogyan lehet...

Orbán Viktorral hogyan lehet találkozni, beszélgetni vele?

Figyelt kérdés
2022. júl. 28. 01:21
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Ha csak egy sima átlagkeresetű polgár vagy akkor sehogy,ha viszont milliárdos,akkor facebookon ráírsz hogy szeretnél adományozni erre és erre a célra a Fidesz számára,akkor meg fog keresni,máskülönben le se ..ar minket.
2022. júl. 28. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
4 évente leszáll az emberek közé a mennyekből. Olyankor kis faszékre állva lehet vele találkozni választás előtti kampányeseményeken, miközben ingyen krumplit osztogatnak.
2022. júl. 28. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%

Én múltkor elcsíptem, odakiáltottam neki majd hirtelen elkezdett szaladni és gyorsan bepattant a fekete Mercedes Vito furgonba, a biztonsági őrök meg sokkolót fogtak rám és ide kiáltottak, hogy ne mozduljak.


Pedig csak egy ártatlan 21 éves vagyok aki kezet szeretett volna csak fogni vele és megkérdezni tőle, hogy hogy ityeg.

2022. júl. 28. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
18%
soros gyuri te vagy az?
2022. júl. 28. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
30%
Nincs egy miniszterelnöknek arra ideje, hogy tízmillió emberrel beszélgessen.
2022. júl. 28. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%
Legyen sok pénzed, amit le lehet nyúlni. Akkor foglalkozik veled.
2022. júl. 28. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
97%

"Nincs egy miniszterelnöknek arra ideje, hogy tízmillió emberrel beszélgessen."

Jaj már, nem olyan időigényes a lopás...

2022. júl. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
#5 Kár, mert amúgy ez lenne a dolga.
2022. júl. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
95%

Orbánnal földi halandó nem találkozhat. Amiket látsz, hogy "spontán" bemegy családi házba, meg "véletlenül" utcán találkozik emberekkel, az mind hetekkel előre le van szervezve. És az sem véletlen, hogy csak rajongókkal találkozik. Olyanokkal miért nem, akik kapásból, szó nélkül egy jó nagy parasztlengővel üdvözölnék?

Fél!

2022. júl. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!