Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, zavarna titeket,...

Fideszesek, zavarna titeket, ha a gyereketek utálná a fideszt és ez önmagában már arra ösztönözné őket, hogy mindent megtegyenek annak érdekében, hogy külföldön éljenek?

Figyelt kérdés
2022. júl. 28. 10:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
13%
Egy ilyen szánalmas viselkedés mindenkit zavar, nyilván a szülőt is.
2022. júl. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
17%
Ahogy egy ősi közmondás tartja: Aki egyszer meglibban, az maga esik bele.
2022. júl. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
7%

Persze hogy zavarna. Mert nem érteném mit rontottam el az elmúlt években, hogy nem vette észre maga körül a valóságot és hinne ilyen butaságokat.

Ebben nyilván én hibáznék, mert nem beszélgettem vele eleget azokról a dolgokról amik meghatározó fontosságúak az életében és nem mutattam meg neki a múltat elég jól, hogy okulhasson belőle.

Az év elején felmerült, hogy tényleg hibáztam is gyermekemnél aki most szavazott volna először, mert kijelentette, hogy nem akar elmenni szavazni, mivel nem tud dönteni, nem tudja mit kellene gondolnia a pártokról.

És nem, nem kezdtem el rábeszélni meg átmosni az agyát! Csak annyit mondtam neki, hogy addig még van ideje átgondolni, kicsit jobban odafigyelni a jelöltekre, pártokra, esetleg hírekre - és megjegyzem soha nem néz tévét, ellenben mindig hallotta a beszélgetéseinket barátainkkal (van közte mszp-s is), rokonainkkal akik nagy része ellenzéki, a testvérével.

Aztán teljesen magától jött azzal pár héttel később, hogy mindenképpen jön velünk szavazni. Önmagától jutott arra a meggyőződésre, hogy muszáj elmennie neki is szavazni, mert nem szabad, hogy az ellenzéki összefogás jusson kormányra. semmi más nem történt, mint kicsit odafigyelt a kampányra, megnézett pár MZP nyilatkozatot és meghallgatta az ellenzékiek megnyilvánulásait, ötleteit és ebből azt bizonyosan tudta, hogy őket nem szabad kormányra engedni.

Nem lett fideszes, mert nem foglalkozott ennél többet a fidesszel sem, viszont rájuk szavazott - mivel nem volt más olyan alternatíva amivel a bizonyosan neki is nagyon rosszat elkerülhette.

Szóval köszi MZP, köszi ballibek! Segítettetek megoldani egy problémámat mielőtt kialakult volna.

2022. júl. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
Ellenzékiként kifejezetten örülnék hogy nem erre a szemétdombra pazarolná az életèt
2022. júl. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%
A gyerekem azt csinálna, amit akarna. Nem szólnék bele a politikai identitásába. Nekem sem szóltak bele, pedig a huszas éveim elején elég radikális nézeteket vallottam, aztán kinőttem.
2022. júl. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

#5 A gyereked nevelése azonban a te dolgod.

Nem az volt a kérdés, hogy megpróbálnád-e befolyásolni a döntését vagy kiutálnád-e miatta, hanem hogy zavarna-e.

2022. júl. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%

"megnézett pár MZP nyilatkozatot és meghallgatta az ellenzékiek megnyilvánulásait, ötleteit és ebből azt bizonyosan tudta, hogy őket nem szabad kormányra engedni"


Szegény gyerek. Mindig is voltak problémái az iskolában? Szövegértés, ilyenek..? Vagy csak szimplán, keresztényi szeretetből, születése után elszorítottátok a torkát és az oxigénhiány miatt lett fogyatékos?

2022. júl. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

#7 Tudod, pont az ilyen megnyilvánulások voltak az egyik oka annak, hogy egyértelműen tudott dönteni, mint amit te is műveltél éppen.

Nem fogjátok fel, hogy ez a mocskolódás nem jön be.

Nem baj, nekem tetszik az eredménye.

Csak azt nem értem ti miért csináljátok. Vagy mazochizmusból, mert imádtok újra és újra pofára esni, vagy ennyire hülyék vagytok, hoyg nem értitek meg, pont emiatt estek újra és újra pofára.

Mint aki szándékosan lép rá a gereblyére amit lát maga előtt, hogy újra orrba vágja.

2022. júl. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
75%
6: nem, nem zavarna. Úgy hívják, hogy magánügy.
2022. júl. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

#8 nekem aztán hót mindegy, ki van kormányon. A te társadalmi réteged érzi meg a megszorításokat nem az enyém. Aztán majd úgy is elvégzitek a piszkos munkát (kivégzitek orbánt és családját, mint annó ceausescut), ha már nem lesz kit zsigerből gyűlölni.

És apropó, egy értelmi fogyatékost annak nevezni ami, az nem mocskolódás hanem némi tudás csepegtetése oda ahol nincs rá igény de humanitárius okokból felvállaljuk ezt. Szívesen.

2022. júl. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!