Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Liberálisok! Ha egyszer a...

Liberálisok! Ha egyszer a fiatok beismerné nektek, hogy fidesz/MiHazánk szavazó akkor hogyan reagálnátok? El tudnátok fogadni a másságát?

Figyelt kérdés

Vegyük úgy, hogy a családod és a párod, de az ismerettségi köröd is mind liberális nézeteket vall.


De a fiad egyszer csak miután hazajön beszélni akar veled. Coming out-ol és beismeri, hogy ő valójában semmilyen szimpátiát nem érez a liberalizmus felé és ő inkább a jobbos-konzervativizmus felé kacsintgat.

Beismeri, hogy Fidesz szimpatizáns és egyenesen megőrül Orbán Viktorért.

Vagy

Beismeri, hogy MiHazánk szimpatizáns és rajong Toroczkaiért.

(A kettő közül azt válasszátok amelyiket jobban utáljátok)


Nyilván először nem értitek mi is történt és gondolkodtok, hogy biztos csak látott valamit a tévében de majd abbahagyja. De ahogy telik az idő látjátok, hogy bizony tényleg semmilyen érdeklődést nem mutat a liberalizmus felé és őt kizárólag a fidesz/MiHazánk érdekli csak.


Mit tennétek? Elfogadnátok a fiatok "másságát"?

Vagy inkább megpróbálnátok átnevelni, pl csak 444-t meg hvg olvastattok vele egész nap, meghívjátok Perintfalvit is hogy beszélgessen el vele vagy Momentum nagygyűlésre vitetnétek stb?


Vagy csak szimplán szeretnétek a másságával együtt is?



2022. júl. 28. 17:10
A kérdező szavazást indított:
Liberális vagyok. Elfogadnám a fiam "másságát", ettől még ugyanúgy szeretni fogom
Liberális vagyok. Noha sokáig emészteném, de végül is akkor is az én fiam, még a "másságával" együtt is
Lib vgy. Megpróbálnám kikúrálni belőle, hogy efféle romlott dolgokban higgyen
Lb vk. Kitagadnám
Lb vk. Nem tagadnám ki, de elhidegülnék tőle
Lb vk. Összeomlanék, hisz én mint ember vallottam kudarcot ezzel
Nem vagyok liberális (így nyilván nem releváns a kérdés)
28 szavazat
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Aki kötekedni akarna, azoknak elmondom, hogy ma már egy csomó kutatás van arról, hogy a politikai hovatartozás már az ágyban eldől. Azaz legtöbbször nem választás kérdése.
2022. júl. 28. 17:11
 2/24 A kérdező kommentje:
*már az agyban eldől (sorry a hibáért)
2022. júl. 28. 17:12
 3/24 anonim ***** válasza:
16%
A tolerancia bajnokai most mélyen hallgatnak.🤷
2022. júl. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
87%
Marhaság.Orbán Viktor polgári demokrataként kezdte. Nézd meg, hol tart most.
2022. júl. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
32%

Természetesen azonnal menne egy maoista rendszerű átnevelő táborba.


Vagy mégis inkább egyből a 101-es szobába.

2022. júl. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
95%

Hát eléggé meglepődnék. Mi a francnak kell coming outolni egy véleményről?:D Nekem is van véleményem, mégsem állok oda nagy jelentőségteljesen nagyanyám elé, hogy kitrombitáljam:D


Egyébként meg: Önálló, felnőtt embert nevelek, nem pedig a saját képmásomat. Nem azért nevelem, hogy olyan legyen, mint én, hanem azért, hogy független és önálló ember legyen, aki megáll a lábán és vannak saját gondolatai. Ha neki ez a saját gondolata, hát akkor ez. Nincs kőbe vésve, hogy nekem aztán annyira kvára igazam lenne mindenben csak azért, mert idősebb vagyok nála.


Ugyanakkor abban amit leírtál személyi kultusz is szerepel. Ettől Azért óva inteném, hisz egy személy iránti rajongás - legyen az politikus, tanár, szülő, példakép - elvakít a raconiális döntések terén, márpedig a politikának elsősorban a felelősségteljes döntésekről kellene szólnia.

Ha szerelmes, ott nem baj, ha elvakítja a másik fél, majd megszokja:D

2022. júl. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 Drakula ***** válasza:
79%

Orbán előszőr liberálos volt, most lett konzervativ.

A politikai vélemény és a szexuális orientácio nem ugyan az.

Az egyik a pőcsődben, a másik meg a fejedben dől el.

2022. júl. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
0%
4: Most is az.
2022. júl. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
86%

6os vagoyk, egyébként elég beteg "másság"nak hívni azt, ha valaki máshogy gondolkodik:D

Vagy netán nekem most comingoutolnom kéne, hogy a barna sör szeirntem jobb a világosnál? Bbbbeteg világ ez, gyerekek:D

2022. júl. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
78%
Magamat okolnám, elgondolkodnék, hol rontottam el. Politikáról többet nem beszélnék vele, esetleg ha megkérdezné valamiről a véleményemet elmondanám.
2022. júl. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!