Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen disznóságot fognak...

Milyen disznóságot fognak holnap bejelenteni a kormányinfón?

Figyelt kérdés
[link]
2022. júl. 29. 18:26
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
29%

7es, vicces az origos cikk, olyan alapvető dolgokat már le sem írnak, hogy járjon mindenki tömegközlekedéssel?


Remélem valami ésszerű dolog lesz a kormányinfón, én pl nem tartok igényt a rezsicsökkentésre, sem a benzin ársapkára, mégis kapom, függetlenül attól, hogy céges számlát kérek, vagy amúgy a jövedelmem is bőven indokolja, hogy normál árat is tudjak fizetni.


Emberek, sürgősen kezdjen el mindenki tanulni, szerintem botrány, hogy nagyon sok embernek nulla tartaléka van, és a jövedelme is elég alacsony. A válságok mindig arra jók, hogy kezdjünk el változni.

2022. júl. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
63%

"én pl nem tartok igényt a rezsicsökkentésre, sem a benzin ársapkára"


Tényleg értelmi fogyatékosnak kell lenni ahhoz, hogy önként fizesd az extraprofitot a kormánynak meg Lölőnek. Miért nem mész el a szolgájuknak? Kis szerencsével még a s***ggüket is kinyalhatnád!

2022. júl. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
21%

22es tudod, hogy nem erről beszélek. Ha a világpiacon drága az olaj, mondd már meg miért normális, hogy nekem ,mint magas jövedelműnek is az állam fizeti a fogyasztásom egy részét.


Amúgy sajnálatos, de pont a lényeget sikerült megfognod és reagálnod.


Pont ez a gondom. Ha válság van, kaki van, sok ember hajlamos Lölőt, kormányt, akárkit okolni, csak éppen a saját életében képtelenek felelősséget vállalni. Tökmindegy én mit mondok, számodra egy senki vagyok, felejtsd is el amit mondok, de a válság mutatja meg, hogyan lehet túlélni

2022. júl. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
#23 Mert a világpiacon nem drága az olaj, csak a világpiacon dollárban számolnak, és 400 forint felett van egy dollár. Ha pl. 1 forint lenne egy dollár, akkor 400-ad annyiért kapnád a benzint. Ennyire egyszerű. Lehet s***gget nyalni, de attól még ennyire egyszerű.
2022. júl. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Nah, az került bejelentésre ami várható volt. Napok óta megy az előkészítése az üzemanyag-helyzetnek, a Hernádi interjú után nem volt nehéz megjósolni hogy ezen a területen lesz szigorítás és azt sem hogy pontosan milyen irányba mozdul a szabályozás.
2022. júl. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!