Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyi a magyar személyautók...

Mennyi a magyar személyautók között a céges autók aránya?

Figyelt kérdés

Most jelentette be Gulyás Gergőke hogy csak a magán tulajdonban lévő autók vehetnek mostantól 480 ft-ért üzemanyagot, és gondoltam megnézema neten mennyi autót érinthet ez


De hírtelenjében nem találtam erről semmi adatot


Aki tudja írja már le mennyi autó van magántulajdonban és mennyi a "céges" autó magyarországon


kösz



2022. júl. 30. 11:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
#8 Hiába számolhatod el költségként, azt akkor is meg kell termelni! Ha van egy egyszemélyes Bt-d, akkor már duplájára emelték a cégautóadódat (ez az extraprofitadóban volt benne nemrég), most meg tankolhatod bele piaci áron. Nem biztos, hogy egy ilyen vállalkozó ezt túléli. Főleg, ha eddig KATÁ-zott...
2022. júl. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
5, tisztában vagyok vele, könyvelő vagyok. Jobban megérte nekik a tankolás, cégautóadó, mint a saját autó, kiküldetés.
2022. júl. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Ha van egy egyszemélyes Bt-d


Bakker, legalább olyanról beszélj, amihez értesz. Bt minimum két tag.

2022. júl. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

#13 Pontosan egy beltag és egy kültag. A kültag munkára nem kötelezhető (kültag, -"befektető", de nevezzük csendestársnak is- célszerűen valamelyik közeli hozzátartozó. Tehát akkor gyakorlatilag hány személyes a minimális Bt?

Bakker, legalább olyasmiről ne okoskodj, amihez lövésed sincs!

2022. júl. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
14, attól még az kettő...
2022. júl. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
#15 papíron...
2022. júl. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Kb. 20%.
2022. júl. 31. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!