Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek! Valljátok be,...

Ellenzékiek! Valljátok be, hogy kicsit a szívetek mélyén örültök, hogy nem a csalamádé koalíció nyert?

Figyelt kérdés
Ebben a gondterhelt időben, mert valljuk meg hogy a mai helyzet egyáltalán nem átlagos jó hogy nem azok irányítanak. Akármilyenek is ezek a fideszék ők legalább fogják a kormány, amíg a csalamádé koalíció az első kanyarban fának menne, mint Kunhalmi Ágnes a csapóajtónak.
2022. júl. 30. 16:04
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Kiegészítem kicsit:


Tudtam hogy qrva nagy xarba fogunk kerülni a kormány eddigi ténykedésének köszönhetően, és nem tartottam jó ötletnek, hogy az összefogás vigye el a balhét.

2022. júl. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
AZ ország egy süllyedő hajó de legalább nem az ellenzék van hatalmon... vicc vagy kérdező
2022. júl. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
78%

#22-nek:


Te vagy a vicc.


A fidesz az alapxaron keresztül bebetonozta magát, az ellenzék semmiféle hathatós intézkedést nem tudott volna tenni.


Fulladjanak bele a saját xarukba, a szavazóikkal együtt.


Legszebb öröm a káröröm.

2022. júl. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
19 nagyon szépen összefoglaltad ! Persze a kérdező féle 1bites hülyék még így sem értik meg :D
2022. júl. 31. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
58%
Amikor a választás után egyből egymás torkának ugrott a nagy "összefogás" akkor én is azt gondoltam, hogy ezek meg is érdemlik a vereséget. De annak meg nem örülök, amit a fidesz most csinál.
2022. júl. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!