Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ballibek! Ha Gyurcsány vagy...

Progizo kérdése:

Ballibek! Ha Gyurcsány vagy más ballib politikus vezetné hazánkat, akkor elfogadnátok elszakított területeink visszacsatolását?

Figyelt kérdés

Csak mert őket idealizáljátok, mint akik jólétet és gazdasági fejlődést képesek biztosítani az egész országnak, tehát akkor ennek megvalósulása esetén arra sem lehetne hivatkozni, hogy előbb ezt a kis (kicsivé tett) országot kell rendbehozni, meg hogy túl szegények vagyunk a többi terület eltartásához (mondjuk ez sem igaz, mert minden területben van érték, mindegyik tud adni a közösbe, így működik egy ország).

Tehát akkor mi kellene ahhoz, hogy ti is kegyeskedjetek a revíziót elfogadni ahelyett, hogy állandóan a szomszédos területrablók érdekeit szolgáljátok? Ez a politikai irányváltás?

Amúgy Orbánékat én is utálom, de a ballibeket sem sírom vissza. Én ebben teljesen kívülálló vagyok, de szeretném tudni erre a választ.



2022. júl. 30. 20:41
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
78%
Miért pattogtok még 100 év után is ezen a rohadt triatlonon?
2022. júl. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
11%
Mindenképp kötelesek elfogadni. Aki nem fogadja el, majd kiköltözik Ausztriába aztán áldás, békesség.
2022. júl. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
81%

pubi


Nincs napirenden semmijen területi revizió


Esélye sincs


Hogy képzeled ela területi reviziót pubi?


Gondolom a kárpátaljai területen rugozol most minta többi 1 bites fidesz.

Nem, nem fogja "nekünk adni" senki.

Nem kéne álomvilágban élni

Képzeld nem léteznek a soros gyíkemberei sem és sok más baromság amikkel mossa az agyadat a fürered.

2022. júl. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
84%

Amugy ha a vicc kategóriában érdeklődsz, akkor természetesen máshogy válaszolok.


Nem vagyok "ballib, nincs is olyan amugy azt tudod pubi?

Ha szerinted van akkor írd le mit jelent az hogy "ballib"...



Én amugy a Kanári szigetek annektálását támogatnám, minden magyar kapna ott egy kis telket, jól el lennék ott.

De lehet mások meg sielni szeretnének nekik Svájcot foglaljátok el a fürereddel.

A gyerekek meg mehetnének homokozni a sivatagba, igy Egyiptomra is szükség lesz


Induljatok fidernyákok, foglaljatok el, és vissza mindent

És ne felejtsétek el az őshazánkat is elfoglalni, igaz azt most Putyin elvtárs birtokolja, de merjünk nagyot álmodni.

Majd Orbán meg Szíjjártó mélytorkozik párszor Putyinnál és hátha megkapjuk a magyarok őshazája területét ajándékba.


Gyökér 1 bites fidernyákok:D

2022. júl. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
80%
Nem, nem fogadnám!
2022. júl. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
33%
Egy valóban remek kérdés is kisülhetett volna a gondolatvilágodból, ha nem a területi revíziót helyezed középpontba. Szintén kívülállóként mondom ezt. Mondjuk ebben a posztkádárista társadalomban érdemleges választ akkor sem kapnál. Orbán felszopók akik megmagyarázzák minden ganajságuk, vagy úgynevezett ellenzékiek, akik szerint még Mohácsról is Orbán tehet.
2022. júl. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
81%
OMG valaki még mindig itt tart 2022-ben, hogy területi revizió? Hát ehhez nagyon ostobá ak kell lenni. Elmondanám, a nagy Magyarország a vh. nélkül is felbomlott volna mára, annyi népcsoport volt itt (lásd Jugoszlávia). Nem véletlen alakították anno úgy a határokat, igaz kicsit megszaladt a toll, a hitleri I. és II. bécsi döntés szerinti Magyarország lett volna a reális, és az kb. mind a mai napig. Most komolyan kellene neked a komplett horvátok lakta Horvátország?
2022. júl. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
92%

A kormány politikai összetételétől függetlenül akkor "fogadnám el" területek visszacsatolását, ha:

- Csak magyar-többségű területekről van szó

- Háború nélkül történik

- Minden érintett ország népének többségi támogatásával


Mivel ez nagyjából lehetetlen, így értelmetlen róla beszélni.

2022. júl. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
#1.: mert a török 140 évig volt itt, mégsem csak 93030 km2 országot tekintett magáénak a magyarság.
2022. júl. 30. 22:07
 10/28 A kérdező kommentje:
#3.: jókat derülök a fideszezésen, mivel én nem vagyok az. Úgy látom, a kezdő szöveget sem tudtad értelmezni, ami a kérdésemet egészíti ki. Revízió meg akkor lesz, ha égve marad a lángja és egy valóban összetartó és önérzetes magyar nép egy valóban hazafias vezetést választ, amely kimondja ország-világnak.
2022. júl. 30. 22:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!