Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Dolgozó emberek ti érzitek...

Dolgozó emberek ti érzitek azt a kiláthatatlanságot és inflációt amit anno a Gyurcsány korszakban éltetek át?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy az Orbán rendszer szembe köpte magát, megígérte nem lesz rezsi áremelés, még is az történik a piaci ár sokszorosáért. Orbán megemelte a saját fizetését tudván lehet utolsó 4 éve következik.


Fajelméletről vitázik tömegek előtt ahogy Hitler tette, a KATA-s tüntetőket adócsalónak és narkósoknak nevezi.


Már azt is felveszik rendőrnek aki pszichopata, 8 osztályos és sokkolóval kínozzák az embereket akik a megélhetésükért tüntetnek, mi ez ha nem Orbán diktatúra?



A napi kvótát egyetlen BP melletti ismerősöm se lesz képes betartani, és még sincs nagy házuk. - 10C meg nem akarnak majd télen megfagyni... és mellette ott a lakáshitel.


És már bánják, hogy rájuk szavaztak...



Sokan már aggregátorokat vesznek, hogy ne, hogy túllépjék a kvótát.



2022. júl. 31. 07:57
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
9%
Nem érezzük.
2022. júl. 31. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Nem érzem, hogy egy 150g chip ami 325FT volt most 500Ft, nem látod a Tescóban a 800-1000Ft chipseket?


szerintem eszméletlen, hogy ezt Orbán meg merte csinálni és hagyjuk.

2022. júl. 31. 08:02
 3/23 anonim ***** válasza:
84%
A mostani infláció annál rosszabb csak szólok.
2022. júl. 31. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
85%
Én, Gyurcsány alatt nem éreztem kilátástalanságot, inflációt. Mindvégig jobban éltem, mint most. Ja és most még csak most kezdődik nadrágszíj húzás.Mi lesz a vége, az passz.
2022. júl. 31. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
13%
Amúgy ahogy Gyurcsány nem tehetett a 2008-09 es világválságról, úgy nem tehet Orbán a mostaniról. Nem ezért kell utálni!
2022. júl. 31. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
9%

Ne akadályozd a közlekedésem, meg engedelmeskedj a rendőri utasításnak, és nem leszel sokkolva, ennyi.


A rezsicsökkentés megmaradt, én pl egy fillérrel nem fogok többet fizetni. Aki meg átlag felett fogyaszt, az átlag felett fog fizetni, ennyi.


Ezeknek semmi köze a diktatúrához.

2022. júl. 31. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
66%

5: arról tehetett, hogy fűtötte a kazánt, amikor jól mentek a dolgok, nem tartalékolt a nehéz időkre, ezért üres most a kassza, és ezért kell a megszorítás


Tücsök módra kormányoztak, nem készültek a télre.

2022. júl. 31. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
87%
Ez annyira meglepő hogy hazudtak? Választás előtt mident meg ígértek, most meg pont azt csinálják amivel fenyegettek hogy ha az ellenzék nyer akkor az lesz.
2022. júl. 31. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
10%
8: Annyit ígértek, hogy a rezsicsökkentés megmarad. Meg is maradt. Azt nem ígérték, hogy soha nem fognak változni a részletszabályai. A KATA-ról meg nem ígértek semmit.
2022. júl. 31. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

9# jelenlegi formájában megszűnt a rezsicsökkentés, nem normális, hogy ha égve marad a villany akkor azért 7x-es árat számolnak fel.


De majd Agusztustól térjünk vissza erre.

2022. júl. 31. 08:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!