Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy a kormány és az ellenzék megegyeztek abban hogy nem lesz forradalom?

Figyelt kérdés

Rogán Antal megegyezett az ellenzék vezetőivel abban hogy egy erőszakos forradalom mindenkinek szenvedést okozna,ezért senki nem fogja kihasználni a helyzetet és az ellenzék megtesz mindent a békéért.



[link]



Mi a véleményetek?



2022. aug. 1. 11:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%
Helyes, inkább mondjon le önként a kormány, mint hogy foradalom legyen,
2022. aug. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
69%
Helyes, hátha még össze is fognának és nem egymást szidnák.
2022. aug. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
85%
Egy forradalomtól nem lenne olcsóbb a kaja meg az üzemanyag ezt az ellenzék is tudja.
2022. aug. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
24%
Nem hinném, hogy az ellenzék bármiféle konstruktivitást mutatna. Forradalom meg semmikép nem lesz.
2022. aug. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
40%
Így kell, végre egy józan értelmes összefogás ellenzék és kormány közt.
2022. aug. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
86%
Abban is megegyezhetnének hogy közösen megtesznek mindent az Uniós pénzek kifizetéséért.
2022. aug. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nincs itt kormánypárt meg ellenzék...itt csak egy elit van.
2022. aug. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
95%

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__11..


Ezt a kérdést én írtam korábban, már akkor ezt láttam! Ezeket a kollaboráns kis takonygerinc arcokat ki kéne söpörnünk onnan! Olvastam az eredeti szabad európa cikket is, felháborító! A DK (azért emelem ki, mert sokan szeretnek a DKval jönni mint egyik legnagyobb ellenzéki párt) is teljesen befeküdt a fidesznek. Én kimennék az ellenzék ellen tüntetni, takarodjanak a parlamentből. Első lépésként ezt kéne tennünk. Bár úgy látom az ellenzékieknek teljesen megfelel a jelenlegi helyzet, nagyon ülünk a seggünkön.

2022. aug. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
72%
Tök jó.😉
2022. aug. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
78%
Fosnak
2022. aug. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!