Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit lehetne tenni annak...

Mit lehetne tenni annak érdekében, hogy a magyarok összefogjanak és elzavarják végre ezt a rablóbandát az ország éléről?

Figyelt kérdés

Nem hiszem el, hogy ennyire nem tesz az ország népe semmit, csak tűr, tűr és tűr!

Ha azok, akik ennek a rendszernek az áldozatai mind összefognának nem hiszem el, hogy nem tudnának egy olyan forradalmat csinálni, ami megváltoztatná a jelenlegi helyzetet.

Szerintetek?



2022. aug. 1. 11:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
47%
Mindig is ilyen volt a magyar nép. Akárhány próbálkozásunk volt, kudarcba fulladt. A magyar ember félti a tyúkszaros kis életét és inkább kussol.
2022. aug. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
34%

Egyetértek.

Én is örülnék, ha az Ellenzék végre eltünne a közéletből.

Akkor végre nyugalom lenne az országon belül.

Az EU elég nagy púp a hátunkon.

2022. aug. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem semmiféle "forradalommal" nem szünteted meg sem a háborút, sem a nemzetközi válságot. Örüljünk, ha lesz elég gázunk.
2022. aug. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
61%

Április 3 án választás volt, ott a Fidesz elsöprő győzelmet aratott....

Tetszettek volna választást nyerni 🤔

2022. aug. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
56%
Tényként lehet kezelni, hogy az ellenzék teljesen befeküdt a fidesznek, úgyhogy nem maradt senki aki az érdekeinket képviselné.
2022. aug. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
86%
Először kellene egy másik alternatíva, de nincs!
2022. aug. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Dzsonszi ***** válasza:
43%
A kérdésedre nagyon egyszerű a választ. 4 évente vannak választások, ott kifejtheted a véleményedet. Tudom nehéz lehet megemészteni, hogy a többség nem ért veled egyet, dehát ez is a felnőtté válás része, hogy elfogadod azokat a dolgokat, amik nem tetszenek neked.
2022. aug. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
68%

#7

Közel 8 millió emberből 3 millió szavazott a Fideszre, jó nagy többség ez tényleg. Fideszéknek sosem ment a matek. 😀


Amúgy nem tudsz semmit tenni. Meg kell várni a rendszer végét.

2022. aug. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
51%

Semmit, amíg van kollaboráns fidesznyik és minden xart elhisznek ez van.

Majd bukik a nersevizmus és a sok agyhalott előadja "jaj én nem is fideszes voltam csak belülről bomlasztottam a rendszert".

Ismerős a duma?

2022. aug. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Dzsonszi ***** válasza:
27%

#8

7 759 337 szavazásra jogosult ember van Magyarországon. Ebből,

Fidesz: 3 060 706

Nem szavazott: 2 104 477

Összefogás: 1 947 331

MHM: 332 487

Egyéb: 314 336

Ezek közül szerinted kinek van többsége? És ebben még benne sincs a választási rendszer vegyessége, azaz a körzetre leadott szavazatok. (Mielőtt el kezdenél vergődni, hogy az "csalás" sok más országban csak az van, amivel a Fidesznek 4/5-e lenne)

De ismerem a logikátokat, mindenkit egy kalap alá vesztek, aki nem Fideszes, és azt méritek össze a Fidesszel :D Még akkor is, ha azoknak semmi közük nincs egymáshoz.. Bravó. Már csak azt nem értem, hogy akkor választás előtt miért azt harsogjátok, hogy aki nem megy el szavazni az a Fideszre szavaz?

2022. aug. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!