Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi magyarok azzal is üzenünk...

Mi magyarok azzal is üzenünk a kormánynak, hogy nem használjuk a taxis hiénák szolgáltatásait, akik a kormány kegyeiben vannak és nem veszik ki részüket a közteherviselésből? Hiszen minden szankció alól kibúvót kaptak.

Figyelt kérdés
Olcsó elektromos kocsi nekik, kata, olcsó benzin.
2022. aug. 1. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
XDDD
2022. aug. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Sd hc.
2022. aug. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2022. aug. 1. 19:20
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy kezemen meg tudom számolni, hogy életemben hányszor használtam taxit, de egyszer sem én fizettem, vagy a szüleim, pici koromban, vagy a munkahelyem, céges program esetén. Ha belőlem akartak volna élni, már rég éhen haltak volna.
2022. aug. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán. A hiénák eddig is kb csak a turistákat tudták szivatni, aki egy kicsit is képben van a témában, az sosem velük taxizott.
2022. aug. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ma már 90% -ban turisták használják csak. Illetve ha rá szorul valaki, mert nincs más lehetőség.

Eléggé luxussá vált, régen még én is megengedhettem magamnak, de manapság nem, hiába keresek a KSH szerinti átlag felett.

2022. aug. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Érdekes, hogy mo. kormánya úgy döntött, hogy 21. századi Ubert azt inkább kitiltja az országból. Nehogy már kicsit emeljük a színvonalat az országban... De helyette még most is minden "szankcióval" csak a taxisok f**zát szopkodja :D Ennek ellenére nem lepődnék meg, ha még lennének olyan kórházak és iskolák ahol eselteg win 95 ös operációs rendszereket használnak ami minden kattintásra lefagy. Kabaré ez az ország. Ha van nyelvtudásotok és egy kis bátorságotok akkor go külföld. Mostmár jobb bevándorlóként élni bárhol mint itthon "magyarként". Remélem az EUs forrasokat se oldják fel a Vityeszéknek és rájuk omlik ez az egész szarkupac amit 12 év alatt csináltak. Csak az a baj, hogy azok is szívni fognak akik nem erre a hazáruló kormányra szavaznak 12 éve de nem tudták elhagyni ezt a pöcegödröt és benne kell élniük. CSAK A FIDESZ, CSAK ELŐRE!
2022. aug. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha rajtam múlik, akkor oda az arany életük, - mehetnek érdemi munkát végezni vagy hempereghetnek munka nélkül az utcán. A problémás része az ennek az egésznek, hogy taxisnak az megy, aki olyan szinten antiszociális, hogy képtelen 20 percnél hosszabb idő távlatában bárkihez még csak ideiglenesen is alkalmazkodni. Ez nagyjából annyit jelent, hogy amelyik taxis tönkre megy és arra kényszerül, hogy dolgozzon, azt nagyjából az interjún, de legkésőbb az első próbanapján úgy hajítják ki a munkahelyéről, hogy le sem esik. Szerintem akkor is kék-zöld a többségük, amikor nem a drosztokért csetepatéznak, - mert otthon, az előszoba tükör előtt még önmagukkal is összeverekednek!
2022. aug. 2. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!