Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi állhat annak a hátterében,...

Mi állhat annak a hátterében, hogy Vlagyimir Putyin jelenleg nyolcad annyi áron adja a Szerbiának a gázt mint Magyarországnak? Mit kért amit nem teljesítettünk?

Figyelt kérdés

Gyanús ez a nagy eltérés, amikor elvileg mi is oroszbarát nemzet vagyunk akárcsak a szerbek. Valószínűleg valami húzódik ennek a hátterében és sokaknak lenne tippjük, hogy mi.

Csak nem az van, hogy Putyin arra kért minket lépjünk ki az EU-ból és a NATO-ból, de ezt Orbán sem tudta teljesíteni eddig, mert választásokat bukott volna?

Így hát fizethetünk drágán a gázért és azt is csak hitelre kapjuk, uzsora hitelre. Ez lenne az oka?



2022. aug. 1. 22:22
A kérdező szavazást indított:
Igen, ez történt a háttérben.
Nem, Putyin nem kért volna tőlünk ilyen pofátlanságot.
17 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
És mi érdeke Putyinnak Magyarországot kiléptetni az EU-ból és a NATO-ból?
2022. aug. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

1-es

Nem tudom. De a legutóbbi szerbiai látogatásán Orbán olyasmit mondott, hogy nekünk azért nehéz mert EU-s ország vagyunk.

Nem tudom a beszéd kontextusát, nyilván kontextusból kiragadott mondatot félreértelmezni egyik oldalról sem korrekt, de elvileg volt valami ilyesmi.

Putyin elvtárs nem tudni mit forgat a fejében. Még Kárpátalját is felajánlotta nekünk elvileg.

2022. aug. 1. 22:34
 3/13 anonim ***** válasza:
12%
Mi 5-öd áron kapjuk
2022. aug. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Tavasszal még olyasmit mondott, hogy az olcsó orosz energia a garancia a rezsicsökkentés fenntartására. Orbán, nem Putyin.
2022. aug. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%
Szerbia jelenleg nem része semmilyen komolyabb gazdasági vagy katonai szövetségnek, - míg Magyarország mégis csak a Putyinéval ellentétes pólusú gazdasági, ill. katonai szövetségeknek a része. Szerintem logikus megközelítés, hogy annak kedvez jobban, aki semmit nem tesz ellene semmilyen szinten. Nem bonyolult!
2022. aug. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
9%
nato -ból kérte hogy lépjünk ki, mi is.
2022. aug. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
4%
Forrás?
2022. aug. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
26%
Lajos-forrás. Fent van a Pilis hegységben az Urak Asztalához közel.
2022. aug. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 belapus ***** válasza:
82%
Amennyiben komolyan gondolkoznánk ezen, Putyinnak sokkal inkább az lehetne előnyös, ha Magyarország a két szövetségi rendszeren ( de különösen a NATO-n ) belülről tudná kavarni a sz*rt.
2022. aug. 2. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%

Engem az aggaszt, hogy nem látjuk, hogy mit kavart a mi ruszkibábunk a balkánon a választások előtt, mert valami volt, csak fngnk sincs, hogy mi van odalent.


A legegyszerűbb az lenne, ha elzavarnánk és egy független vezetőt raknánk a helyére, de, nem tudom, hogy a ruszki ezt, hogy fogadná és nem-e akarna hozzánk is benézni nácitlanitani Orbán után

2022. aug. 2. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!