Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobboldaliak közt miért van...

A jobboldaliak közt miért van annyi fotel militarista?

Figyelt kérdés
Itt GYK-n is számtalan hadászattal kapcsolatos kérdést tesznek fel napi szinten, ami engem nem zavar csak érdekelne, hogy a jobbosok miért hisznek annyira az erőszakban? Szerintük csak a nyers erővel lehet megoldani a gondokat? Vagy talán azt hiszik, hogy egy komolyabb külső támadás ellen bármi esélye lenne a magyar honvédelemnek? Miért jó nekik, hogy ilyen hiú ábrándokban ringatják magukat? De ők gondolom személyesen sosem vennének részt ilyen műveletekben, mert ugye könnyebb másokét verni csalánnal.. )

2022. aug. 3. 00:38
 1/9 anonim ***** válasza:
29%
Mivel nácik, ezért lételemük a harcról fantáziálás.
2022. aug. 3. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Érdekes. Ezt én is megfigyeltem. Van pár szélsőjobbos military haverom még gimiből. Ők nem fotelharcosok; eljárnak hagyományőrzésre, gyakorolják minden nyáron meg amikor lehet ezt a hagyományőrzést. Azt hogy miért alakult ki, hát szerintem ez olyan náci gyökerekből eredhet, hogy te véded meg a hazát nem mások. Az az igazság hogy végülis igazuk van, mert amikor kell senki nem fog útrakelni nyugatról megvédeni a seggünk. AZt nekünk kell. Most ez az ukrán háború is felnyitotta a szemünk, hogy a katonailag megvívott hús-vér háború nem ment ki a divatból a nyugati demokrácia beköszöntével. Nekünk nekk megvédeni magunk
2022. aug. 3. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
32%
mert számunkra fontos a haza biztonsága a ballibbantaknak pedig ez pont hogy szitokszó
2022. aug. 3. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
Mondjuk én pont azt tapasztalom az utóbbi időben, hogy a libsik hörögnek, hogy Oroszországot le kell győzni, fel kell darabolni, újabban már Kínára is fröcsögnek. Persze nem úgy gondolják, hogy ők halnak meg a "szent szabadságért", de tapsolnak hozzá, hogy mások meghaljanak.
2022. aug. 3. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%

"mert számunkra fontos a haza biztonsága a ballibbantaknak pedig ez pont hogy szitokszó"


Nyilván mást értünk biztonság alatt, mert ha pl. normális külpolitikát folytatna a kormány és tenne valamit a gazdaság fennmaradásáért, úgy talán lehetne biztonságban a haza, de így...

2022. aug. 3. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
26%

Mert kicsi és puha a kuki, ezért baromi frusztráltak, a frusztrációt pedig le kell vezetni valahogy.

A focimeccsekre is ezért járnak ki ordibálni meg verekedni ezek a nyomorékok.


De ettől függetlenül azért azt szögezzük le, hogy az erőszak szerves része az emberiség történelmének, és az is marad, világbékéről álmodozni felesleges és értelmetlen.

Ha diplomáciával, tárgyalással nem lehet feloldani egy érdekellentétet, akkor jön a háború, ez így normális.

2022. aug. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
27%
Mert olyanok mint a Viktor. A háborúból ki kell maradni, csak Brüsszellel kell harcolni.
2022. aug. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%

Én azt vettem észre, hogy a baloldaliak a nagy háborúpárti lázítók, csak nekik ne kelljen csinálni soha semmit.

Ugyanígy, itthon is hergelnek, hogy legyen 2016-hoz hasonló tüntetés, de ők ugyan nem tesznek érte semmit, mert képtelenek bármire is.A Mi Hazánk szervezze le, meg hozza az ultrákat, stb, közben meg ők lenézik a Mi Hazánkot meg a szavazóikat is.Ezt már nagyon sokadjára olvasom, szóval ennyit róluk.

2022. aug. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

2

Náci gyökerek?

Régóta vannak ilyen emberek, nem a nacizmussal egyidős, csak régen nem jobboldalinak hívtak őket hanem hazafinak, ami normális dolog volt.

2022. aug. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!