Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A nemzetidegen, ukrán nácikat...

A nemzetidegen, ukrán nácikat támogató komcsikkal mi lesz?

Figyelt kérdés
Sokan álltak a gonosz oldalra, az oroszok üldözését, elnyomását, az ukrán területrablást támogatva. Az ukrán náci vezetés támogatja a hadifoglyok, sőt saját állampolgárok kínzását, megsemmisítését, stb. Ez nagyon veszélyes, hogy nálunk is vannak támogatóik. Nem csak a tudatlanok, de értelmiségiek is. Ha ezek egyszer megint hatalomra kerülnének, az is veszélyes lenne. Megint lenne szemkilövetés, államcsőd, vagy bármilyen hazaárulás.

2022. aug. 4. 09:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
13%
Ursula von der Leyen köszöni, jól van.
2022. aug. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 hollófernyiges ***** válasza:
95%
Nem tudom eldönteni, hogy ez egy paródia vagy valaki tényleg ezen a szinten agymosott.
2022. aug. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Felcsútiak leszünk, mi mind és megtérünk vala...
2022. aug. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
4%
Fognak még Washington DC-be rakéták röpködni.
2022. aug. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
25%
Eggyes libbant kódexek szerint,Makizaj fejedelem álltal hatalmas karavánokkal megindulnak nyugatnak ,hogy végül Kebabisztánban letelepedjenek mosogatónak és takarítónak.
2022. aug. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%
Minden év Július 4-én repkednek azok a rakéták Washington DC-ben... just sayin bro'
2022. aug. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Alacsony az a bizonyos kerítés...
2022. aug. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 hypno ***** válasza:
90%

Én azt nem értem, hogy a sok kretén moszkovita miért ide akarja importálni azt a fekáliát ami ott van?

Ha annyira szimpatikus az a rendszer, miért nem költöznek oda?

Hely van dögivel.

2022. aug. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
67%

"Nácikat támogató komcsik"

Az szép, szezont a fazonnal....

2022. aug. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Olyan gyönyörűen körbeér ez az újfajta ideológia, a nácik a komcsikat támogatják, mikor az európai igazhitű emberek, meg a komcsi utód rendszer ruszkikat és annak vezetőjét istenitik...
2022. aug. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!