Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nyomat oroszbarát...

Miért nyomat oroszbarát propagandát a kormányközeli média?

Figyelt kérdés
EU és NATO tagként szinte érthetetlen ez a kényszeres vergődés amit a kormányközeli oldalak tolnak. Nekem felfordul a gyomrom az oroszoktól. Barbár módon viselkednek Ukrajnában, és sorra derülnek ki a háborús bűncselekményeik. Szégyen, hogy van aki ezek után is oroszbarát tud maradni. A civilizált világ teljes egészében elítéli az orosz megszállást/agressziót. Orbánék mindeközben dörgölőznének az oroszokhoz.

2022. aug. 4. 17:33
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Hogy Részeges Pista a nyírparasznyai kocsmából azt érezze, hogy ő most mekkora lázadó, hogy a dekadens LMBT Nyugat helyett a jó öreg ruszkikat támogatja.
2022. aug. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%
Várjá má! Most akartam én is kérdést ki írni, hogy mi lett az index-el, hogy az ukránokról elkezdték megírni az igazat😂. Főszerkesztő váltás volt? Vagy mi? Nem az agyatlan ukrán propaganda megy csak.
2022. aug. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
39%
Az ukrán nácik sokkal rosszabbak mint az oroszok.
2022. aug. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
37%
Màr a balliberális Amnesty International meg a BBC is azt mondja,amit a Köz tv meg az orosz hírportálok hetek òta,hogy az ukránok a civil lakosságot hasznàlják csaléteknek.Ùgyhogy le vagy maradva egy körtel laddan a "civilizált világ" is kihátrál az ukránok mögül
2022. aug. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%
Erre van igénye a kádár népének.
2022. aug. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem M1 ha a retekklubbon meg az ellenkezője megy?
2022. aug. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A Hir TV-n meg M1-en még tavasszal szerintem teljesen korrekt tudósítás volt, az utóbbi 1 hónapban ment át teljes orosz szimpátiába, kár érte.

Egyébként mindkét fél nagyon barbár és háborús bűnök sorát követik el, nem csak az oroszok de az ukránok is:

[link]

2022. aug. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
95%
Mert el akarják hitetni az emberekkel, hogy a kormány az oroszok oldalán áll.
2022. aug. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Őszintén ez a sokadik kérdés olyan mintha azt kérdeznéd itt miért nyert kétharmaddal a kormány, mert ez a szintje az embereknek, én már elfogadtam hogy ezek mennek szóval nem különösebben hat meg, az más kérdés hogy az összes olyan embert aki tapsikol hogy fhu orosz testvéreink stb szívesen elküldeném néhány hétre egy orosz gulágba vagy a Don kanyarba had tudja csak meg milyen az orosz vendégszeretet :) de ez már egy másik kérdés.
2022. aug. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!