Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balibb. ellenzékiek tényleg...

A balibb. ellenzékiek tényleg elhiszik, hogy ha a baloldal nyert volna most jobb lenne?

Figyelt kérdés

Miből gondolják amikor szegény makizajt a választások után rögtön hátbaszúrta a többi frakcióvezető?


Miért lenne jobb egy széthúzó hatpárti rendszer,ahol *urcsány a legtámogatottabb frakcióvezető?



2022. aug. 5. 07:38
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
80%
Én ellenzéki vagyok, de a választás éjszakáján amikor mindenki hátbaszurkálta az MZP-t én úgy érztem h utálom a fideszt de azért örülök h nem ezek nyertek.
2022. aug. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
75%
Kik azok a ballibek?
2022. aug. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
81%
Ennél rosszabb nem lehetne. Orbán megvalósítja Gyurcsány programját:)
2022. aug. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
93%

Ha baloldal nem is nyert volna, az mindenképpen jó lett volna, ha nincs túlhatalma a fidesznek, nem lett volna kétharmada, normalizálódott volna kissé az ország állapota.


Pl. a fideszesekben fel sem merül, hogy a rendeleti kormányzás normális-e, hogy vészhelyzetre hivatkozva ez folyik, holott egy másik európai országban sincs ilyen

2022. aug. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
72%
Gyurcsánynak legalább volt programja... Orbánnak még az se, csak, hogy folytatjuk
2022. aug. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
85%
Ellenzékiként én azt mondtam tavasszal, hogy most nem szabad nyerni. Ezeket a megszorításokat ha most egy baloldali kormánynak kellene meghoznia a fidesz már csődítené a csürhét az utcára és verné a mellét, hogy mi megmondtuk, hogy ezt fogják csinálni.
2022. aug. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
87%
Ha a baloldal nyert volna, már megállapodtak volna az Eu-val és egyrészt jönnének a helyreállítási pénzek, másrészt stabilabb lenne a forint árfolyam. Emiatt kevesebb megszorítás kellene. Harmadrészt az Eu ügyészség már foglalná le Mészáros és Tiborcz vagyonát, ami szintén visszamenne a költségvetésbe. Szóval igen, ha az ellenzék nyert volna, valamivel előbbre lennénk.
2022. aug. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
89%

Igen,egészen biztos.ott volt a covid, akkor is orbán hagyott cserben mindenkit, mindenhol segítették a lakosságot anyagilag.(erre volt a válaszuk a faSSiszta fanoknak hogy ingyenpépzért koldulna a baloldal..)

Szóval bemutatkoztatok,bemutatkozott a fidesz is úgyhogy felesleges erőlködnöd ezer forintos kenyér árak mellett,60%-os hús drágulás mellett,30%-os Ft inflálódás mellett.ami már januárban elkezdődött, tehát még az ukrán helyzetre sem lehet fogni.

2022. aug. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
72%
Dehát a baloldal nyert, a Fidesz tele van baloldali elemekkel.
2022. aug. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
88%
A megszorító Orbán kormánynál bárki jobb lenne, főleg ha nem lophatta volna szét az elmúlt 12 évet sem a tolvajkormány.
2022. aug. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!