Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most tényleg visszaesett az...

Most tényleg visszaesett az emberek életszínvonala tavalyhoz képest?

Figyelt kérdés
Hogy látjátok?

2022. aug. 5. 16:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
55%
#10 Kádár hiábja az egész.
2022. aug. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
79%
még bokros korszakhoz képest is...
2022. aug. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Tavalyhoz képest a kedvenc tízórai, uzsonai csemegém a házi jellegű csemegekolbász, trappistasajttal kenyérrel és paradicsommal kikerült az étrendből. Kolbász már csak főtt ételekbe kerül, sajt már csak reszelt feltétnek, paradicsom pedig csak a melós szendvicsbe. Virágmézet sem vettem már idén, Piroska szörp helyett már csak csapvizet iszom. Gyümölcsből is csak annyit, amennyi terem a kertben.
2022. aug. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

#13: "Piroska szörp", nah az durva volt, nem szoktunk szörpöket venni, de mikor megláttam az árát, inkább 2 flakon bor került a kosárba.

Az is 0.7 liter, és nem 900 ft. :-D

2022. aug. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Bizony.

Nem kicsit, nagyon!

2022. aug. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%

Egy gyárban dolgozok, nem is különösebben erősen fizető cégnél. Sima targoncás vagyok, és az operátorok még nálam is kevesebbet keresnek. De mindenki eljut most is legalább a Balatonra, jópáran épp Görögországban és Horvátországban vannak. Céges, légkondis új buszok hordják ingyen a dolgozókat, mégis mindenki kocsival jár.

A falumban nem látni sok biciklist, gyalogost, mert a vécére is kocsival akar menni mindenki szinte.

Az építőipari szakemberek még jövőre is be vannak táblázva, pár burkoló és homlokzatszigetelő mondta, talán jövőre ideér.

A megyeszékhelyen folyamatos a dugó, hegyén-hátán autó, és átlagosan 4 milliót érő autóparkot látok. Öreg szakadt autó nagyon ritka látvány.

Rengetegen cigarettáznak, és még mennyien isznak, az sem olcsó mulatság, mégis telik.

A horgászhelyek mindenhol tele vannak, pedig engedélyekkel, napijeggyel, csalival drága dolog az is.

Rengeteg helyen kerti medence van a falumban, locsolnak ezerrel a kerti csapról.

20 éve a közeli víztározó strandján nem lehetett elférni, most már senki sem megy oda, mert élményfürdőbe jár mindenki már, és az most is tele van mindenhol.

A környékemen minden héten van most falunap, zenei fesztivál, motoros találkozó, rockkoncert.

700-1200 Ft egy korsó sör, bevinni nem lehet hozott italt, mégis 40 percet álltam sorba, és sokan nem voltak már szomjasak. 20 ezret biztos otthagytak fejenként.

A környezetemben sokan vannak úgy, hogy lök egyet az agyuk és lemennek a Balatonra megenni egy gyrost, csak azért elmennek 70 km-t. Telik rá.

Akkor most mi van???

2022. aug. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

#16: én is eljutok a balatonra minden évben, sőt a héten 2× is.

(itt lakom tőle 20km -re)

2022. aug. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

#16: most hétvégén más miatt lesz dugó...


Én pl. azért megyek autóval, mert nincs tömeg közlekedés.

vicc hogy a szomszéd városból, 18:20 -kor van az utolsó járat haza hétvégén.

Hétköznap se sokkal sűrűbb, de cserébe megye nézőbe lehet menni a majd 1 órás menet idővel.


De Ollókezű László minden héten lecsap! :-D

2022. aug. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!