Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek miért vágott...

Szerintetek miért vágott olyan savanyú képet Rogán Tóni a választási győzelem kihirdetésén április 3-án ?

Figyelt kérdés

[link]


Logikusan azt feltételezné az ember, hogy örülnie kellene neki. De az arca nem erről árulkodik. Vajon sejtette, hogy válságos időszak jön amivel a Fidesz nem fog tudni megbirkózni(De akkor az többi miért örül? Ennyivel okosabb és előrelátóbb lenne Tóni mint a társai ?) ? Vagy valamilyen drog/alkohol hatása alatt lehetett és flashelt éppen ? Netán csak fáradt volt vagy rosszul lett ?



2022. aug. 5. 20:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
70%
Arra gondolt, hogy basszus!!! Tovább kell dolgoznom, ahelyett, hogy nyugdíjba mennék!!
2022. aug. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
83%
#1: Soha életében egy percet nem dolgozott Tónika.
2022. aug. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
82%
Mert tudta, hogy ezt mocskosul besz0pták.
2022. aug. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
83%
Ez akkor este az én fejemben is megfordult.Ugy nézett mint egy kivert kutya.Majdnem elsírta magát
2022. aug. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Mert a Rogán Cili akkor már nem volt mellette.
2022. aug. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem valakivel fogadtak, hogy ha meglesz a 2/3, akkor a vesztes teljesít „valamit” a másiknak, és Tóni elbukta a fogadást.
2022. aug. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, ennyire nincs más a tarsolyodban? Egy-egy szellemes ellenzéki szösszeneten én is szoktam jókat röhögni, de ahhoz kell mondjuk egy Bődöcs Tibi, vagy egy Hajós Andris. Szerintem, ne erőlködj! Ha pedig az alkohol, vagy a drog hatásait szeretnéd tanulmányozni így, a negyedik 2/3 után, ajánlom figyelmedbe Fletó seggrészeg kirakatüveg-döngetését, vagy Szabó Timike arcának látványos eltorzulását. :)
2022. aug. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
58%

7

Bármelyik általad említett politikust egymaga lepipalja Szajer..no annak az arca...

De amúgy senki sem drogról vagy alkoholrol írt.Nezd vissza a felvételeket, tényleg majdnem sírva fakad.

2022. aug. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Most mi a baj? Hogy kapásból előszedtem egy közismert alkeszt és egy drogost az ellenzéki oldalról, amelyhez képest még vérszegényebb a Rogános erőlködésed? :DDD
2022. aug. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
A kokainzacskós Lackner Csabától (MSZP) ezúton is elnézést kérek, amiért kifelejtettem a felsorolásból! :D
2022. aug. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!