Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Ha most lenne a...

Fideszesek! Ha most lenne a választás, megint a fideszre szavaznátok?

Figyelt kérdés
2022. aug. 5. 22:40
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
81%
#10 Legalább a tízszerese, Deák Dániel és Bohár Danika is megmondta, és nem az ellenzék vezetné, hanem Gyurcsány, ezt ne felejtsd el!
2022. aug. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
36%

Én komolyan kérdezem, mert listán pont a rezsicsökkentés fenntartása miatt szavaztam a Fideszre, a túlhatalom visszaszorítása érdekében pedig az ellenzéki jelöltre egyéniben. Szóval én jogosan vagyok felháborodott, mert nem erre számítottam.


Mindazonáltal, mint elavult, elektromos fűtési rendszerrel rendelkező, aki szigeteletlen házban él, nevetségesnek tartottam azt az ellenzéki populizmust, hogy a rezsicsökkentés csak a gazdagoknak jó, mert medencét fűtenek és autóbejárót jégtelenítenek, miközben aki tényleg rászorul, az már régen nem tudja megfizetni az egyébként vizezett gázt és áramot, mert 2013-ban az volt az ellenzéki álláspont még az első rezsicsökkentés után, hogy azért olcsóbb, mert valójában alacsonyabb a fűtőértéke.


Meg azt is írták itt, hogy én esetem egyedi. Most meg hirtelen kiderült, hogy a GYK hozzászólóinak jelentős része nem fogja tudni kifizetni állítása szerint a rezsit, mert mindenki átlag feletti fogyasztó. De hát átlag feletti fogyasztók csak a gazdagok lehetnek. Akkor most mindenki medencét fűt és autóbejárót jégtelenít, aki itt hozzaszol?

2022. aug. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
85%
Vagy egyszerűen úgy számolták ki az átlagfogyasztást, hogy minél többeknek kelljen perkálni. Az egész elmúlt három hónap intézkedésein az látszik, hogy irtó gyorsan kell nekik a pénz.
2022. aug. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
A fideszes ismerőseim többsége ismét a fideszre szavaznának, mert "gyúcsány alatt sokkal rosszabb lenne" indokkal. (Majd meglátjuk, hogy alakul az első rezsicsökentet számla után)
2022. aug. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
75%

#12, az a gond ezzel az átlaggal, hogy nem veszi figyelembe a különböző tényezőket. Családi ház, panel, nyaralók ... mind - mind bele tartoznak. Vagy is sok olyan ingatlan, ahol alacsony fogyasztás van, vagy minimális, vagy fűtés esetén más módon történik.

Pl. nagyszülőknél is bent a gáz amit főzésre használnak, meg vízmelegítésre, de fűtésre, télen főzésre sparheltet, vagy mi aki fatüzeléses kandalóval fűtünk, a gázkonvektor csak minimum (18C°) hőt biztosítja, és az is aki panelban él és távhőn jön a fűtés, mind bele tartozik, és a családi házak, ahol gázzal fűtenek, bizony így mind átlag feletti lesz.

2022. aug. 6. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
23%

mit látunk meg? bármilyen válsághelyzetre alkalmasabb, mint a gyurcsányista galeri, akik darabra ugyanazok akik 2010ben el lettek küldve

békeidőben 2003-2008 között csődbevitték az országot

2022. aug. 6. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
#16 Egyébként nem ugyanazok. Meg lehet nézni a képviselőjelöltek listáját. De igazából ez nem is számít, hiszen MZP-t is behálózta Gyurcsány ördögi hálója.
2022. aug. 6. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
23%

nem a képviselők hozzák a döntéseket, hanem a vezetők

szerinted mennyi idő lenne félreállítani egy gelencsért?!

2022. aug. 6. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
24%
#18 Ezt mondom én is. Gyurcsány irányítja az egész ellenzéket, ez köztudott.
2022. aug. 6. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
47%

ez így van, hiszen neki van rá pénze

az ALTUS volt az a cég, amelyiket az EU megbízta az EU-s források elköltésének jogszerűségének ellenőrzésére :))


persze, övék volt a legjobb pályázázat, mint a kádkőgyárnál is

2022. aug. 6. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!