Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kiábrándult fideszesek? Ti mi...

Kiábrándult fideszesek? Ti mi miatt vesztettétek el a szimpátiátokat a kormánnyal szemben?

Figyelt kérdés
2014-ben és 2018-ban is a fideszre szavaztam, ahogy majdnem az egész családom is.(utólag sajnos rossz döntésnek bizonyult) 2020-ban nagyon kezdett meginogni a kormányba vetett hitem, leginkább a covid járvány lehető legrosszabb módon való kezelése miatt. Nagyon látszott, hogy hatalmas bajok vannak az egészségügyben. Mellette egyre inkább elkezdett idegesíteni az állandó ellenségeskedés a nyugattal, brüsszellel, sorossal, nem létező ellenségekkel. A valós problémákat úgy érzem nem tudták megoldani, jelentős pozitív irányú változás nem történt az évek során, a háborúval való riogatás, és a rengeteg baromság amit kitaláltak(ha márki nyer, mehetünk háborúba, gyurcsány eladja az országot bla bla.) Nagyon megutáltatta velem őket. Most pár hónappal a választások után az összes igéretet(amivel mellesleg megnyerték a választást) megszegték, a családomban az eddigi hatalmas fideszes édesanyám is már teljesen elpártolt tőlük, így mi már biztos nem fogunk többet rájuk szavazni.

2022. aug. 6. 16:24
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
6%
rossz döntésnek bizonyult a micsoda? hogy nem buggyant kormány van?
2022. aug. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
98%
Nem szeretem hogy mindig a migránsokkal vannak elfoglalva és az Unióhoz a viszony az se szimpatikus.
2022. aug. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
99%
Nekem az a bajom hogy mindig az ellenzékkel vannak elfoglalva, pedig saját dolgukkal kellene foglalkozni, nem az ellenzékkel.
2022. aug. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
99%
Az rendben van hogy a közmédia lojális az aktuális kormányhoz, de ez ami van már túlzás.
2022. aug. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
95%

Én 2010-ig voltam vérfideszes, aztán rájöttem, hogy ez már nem az a fidesz, ami az ezredfordulón volt.


Kb. 2011-től kezdtem rosszul érezni magamat. 2011 és 2015 között voltak a kakikavarósabb évek, azóta inkább fölöttünk kavarják a masszát - a mi kárunkra.

2022. aug. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
98%
A hülye gáz miatt képesek voltak elfordulni a visegrádi országoktól, nem kellene.
2022. aug. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem kapjuk meg az EU pénzt nem szavazok rájuk többet.
2022. aug. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
6%
Nem tudna olyat tenni a Fidesz amiért a bukott gyúrcsányista baloldra szavaznék. Sokan vagyunk így fogadjátok el
2022. aug. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
97%
Európa legrosszabb útjai nálunk vannak, 10,20,30,40 éve meg most is semmi előrelépés.
2022. aug. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
93%

1-eske: nem a kormány buggyant meg, hanem a miniszterelnök!

Nem kicsit: NAGYON-NAGYON!

2022. aug. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!