Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az Uborka óta miért nincs...

Az Uborka óta miért nincs igazi politikai humor Magyarországon?

Figyelt kérdés
Gyerekként én is néztem mivel akkor még nem volt ezer TV csatorna amiből válogatni lehetett. Nekünk csak az M1 volt kizárólag. Bár, emlékszem, hogy azoktól a báboktól paráztam rendesen. Valamiért ijesztőnek találtam őket gyerek fejjel..

2022. aug. 7. 11:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen.visszataszítóak voltak.De eltelt pár év és a jelenlegi valós politikai személyek mellett már visszasírom őket.
2022. aug. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Mert nincs igénye az embereknek. A politikai humorhoz kell az hogy összetetten lásd a világot, erre meg a legtöbb ember alkalmatlan.
2022. aug. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert a politikát azóta átitatta az elvakultság és a gyűlölet. A legtöbben megsértődnek azon, ha az elvakultan imádott kedvenceiket parodizálják.
2022. aug. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

Az a köztévén ment, manapság a köztévé fideszes propagandacsatorna, így nem engednének ilyen műsort oda.


Manapság a köztévén Bagi-Nacsát fizetik, hogy paródia ürügyén fideszpropagandát csináljanak:


[link]

2022. aug. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Pedig van

Somogyi András a neve.


Vicces meg minden tehetséges, de szerintem nem kéne csinálnia, mert ha valakin tudsz nevetni, akkor már nem is gyülölöd annyira és a végén beleszeretsz a gyilkosodba.



[link]

2022. aug. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez tetszik?


Orbán MZP vita

(A vita levezetője is egy paródia)


Most hogy tudjuk mi van, már nem is olyan vicces


[link]

2022. aug. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Politikai humort tényleg vicces, igényes formában már csak Bödőcs Tibor csinál. No meg a Hírcsárda.
2022. aug. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A politikai humorhoz kell egy intelligencia szint, hogy felfogd, miről beszél az előadó, lásd Hofi. Manapság viszont már a humoristák sem túl tehetségesek.
2022. aug. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!