Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Módosult a dátum, a Mi Hazánk...

Módosult a dátum, a Mi Hazánk szerint már csak 10 év és több roma gyerek fog születni mint magyar Magyarországon. Mi lesz itt?

Figyelt kérdés

A régebbi kalkuláció nem számolta bele a választások óta erősödő kivándorlást. Ami nem csakis kizárólag a választások miatt van amúgy hanem rájön még a válság is, ami minket sokkal jobban érint mint a Nyugati országokat, mivel piaci árakat kell fizetnünk, de a fizu itt negyed-ötöd annyi, ami szívás.

A lényeg, hogy a Mi Hazánk szerint így már csak 10 év és több roma fog születni országosan. Hamarabb itt van a vége Magyarország fehér többségűségének és főleg az indiai származású emberek fogják adni az ország többségét? Akár még mi is megélhetjük ezt?



2022. aug. 7. 23:24
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
11%
:))
2022. aug. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
42%
A Mi Hazánknak nincs elegendő forrása ahhoz, hogy ilyen badarságokat megosszanak. Senkinek sincs, mivel 10 éve volt utoljára népszámlálás, hozzátenném az sem adott pontos képet. A legutóbbi népszámláláson is rengeteg cigány vallotta magát magyarnak, ezt biztos forrásból tudom. Garantálom, hogy jó pár éve már több cigány gyermek születik, mint magyar. A munkámból kifolyólag folyamatosan járom az országot. Nincs egy olyan megye sem már az országban, ahol nem lenne jelentős cigány populáció.
2022. aug. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
42%
Pont azt akartam mondani, mint a kettes. Szerintem ez máris így van. Csak menj ki az utcára :) ( már lassan bárhol mo-n belul) . Illetve míg hazánkban többnyire figyelnek arra, hogy csak 1-2 gyereket tudnak egzisztenciaban nevelni, náluk ez nem ennek kérdése. Ennek ismeretében + a kivándorlás, én már pár éve számítottam erre.
2022. aug. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
91%

#2 Egyetemi tanulmányra hivatkoztak eddig is.

Egyébként Békés vagy Csongrád-Csanád (vár)megyék még mindig kevésbé hátrányosak ilyen szempontból.

2022. aug. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
97%

Igazuk van, csak szerintem már nincs 10 évünk sem....


Nekem már évekkel ezelőtt megmondta az egyik szülészeten dolgozó nőgyógyász, hogy 10-ből 8 roma... És azóta ez a helyzet csak rosszabb lehet, úgyhogy mi leszünk kisebbségben, ez van sajnos! :(

2022. aug. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
99%

Simán megélhetjük ezt és aki vidéken él és sokat jár falun az láthatja, hogy milyen mértékben elszaporodtak. Nagyvárosban nem olyan feltűnő, meg jellemzően nem is ott él a cigányság


A mi falunkban mikor gyerek voltam volt 6-7 cigány család akiket mindenki ismert és mivel olyan kevesen voltak ezért nem volt gond velük. Mára már nem tudom megsaccolni őket de kocsmában vagy ha csak kimegyek a játszótérre legalább 30-40% arányban van a cigányság

2022. aug. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
49%
Elnézve itt is, a gyakori gyerekgyűlölő, örökszingli és abortuszpárti hozzászólóinak garmadát, sajnos sok jóra ne számíts !!
2022. aug. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
Van ahol már most is 10-ből 8 roma. De amiről a Mi Hazánk beszél azaz országos össz átlag.
2022. aug. 7. 23:40
 9/39 anonim ***** válasza:
26%

7esnél a pont.

Mindenki panaszkodik, hogy több a roma, mint a fehér, de ha egy fehér lány abban kér tanácsot, hogy megtartsa-e a gyereket, 90% azt mondja neki, hogy ne.


Egy kicsit jó lenne gondolkodni.

Akkor is, ha fáj.

2022. aug. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:

9-es

Csak akkor nem kellett volna felverni az ingatlanárakat CSOK-kal. Én eredetileg 2 gyereket akartam, de mivel az ingatlanárakat felverte mesterségesen a Fidesz, egy gyereket sem tudok bevállalni, mert egyszerűen nem lenne hol laknunk. Igénytelen meg nem vagyok, szóval, szaporodjon csak a roma. Max majd kimegyek külföldre ha nagyon sokan lesznek.

2022. aug. 7. 23:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!