Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jakab Péter most mutatja be,...

Jakab Péter most mutatja be, hogy mekkora Jákob, hogy lenyúlta több mint 100 millió Fttal a pártját?

Figyelt kérdés
Vagy csak egy nyomorult, piti szélhámos Jakab. Ez egy családapa volt, egy viszonylag tisztességesnek mondható tanárember és ennyire megborult volna? Összejön egy közönséges, tróger, igénytelen nővel, mint Molnár Enikő, elhagyja a feleségét, gyerekeit, a politikában pedig idétlen és ócska módon semmitmondó rikácsolásokat tart. Jakab megőrült volna?

2022. aug. 8. 12:27
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Kijött a valódi énje.
2022. aug. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Jakab egy faparaszt!!
2022. aug. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Csak terelés, sokszor nagyobb lopások vannak.
2022. aug. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
16%
A k u r v a fideszes anyádat
2022. aug. 12. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Jákob az előválasztási buktája óta üti a Jobbikot meg az ellenzéket, azóta tisztára meg van bolondulva, hogy nem ő lett az Atyaúristen!


De a Jobbikot sem kell félteni, egy jelentéktelen, nulla, viccpárt lett belőle, mondom úgy, hogy 2011-től 2022-ig atom Jobbikos voltam, mindig kiálltam mellettük, Jákobot mindig a szívemre vettem, szurkoltam, hogy ő legyen a Jobbik elnök eleinte. Hát kár volt.


Valójában egy megélhetési politikus, csak akkor jó neki, ha ő a világmindenség közepe, csak ha kitömheti a zsebét. Apropó! Eddig hogy leszólta a mandátumtolvajokat, most ő is azzá vált, de ahhoz képest ezt is megmagyarázza.


Aki normális, az se nem Jobbikos, se nem Jákobista ezentúl. Fideszes meg DK-s meg főleg nem.

2022. aug. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok, ja és még mielőtt bárki félreértene, az még lemaradt a végéről, hogy se nem konteós-fasiszta Mi Hazánkos.
2022. aug. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A zsidisztóknak szokása, hogy elkezd viszketni a zsebük. Jákob kampós orrú Petingér is azt tette, amit Jézus megtévesztett népe megkövetelt tőle. Bort ivott és vizet prédikált. Hála a jó istennek, a kétharmad megakadályozta ezt a csalás blamázst.
2023. aug. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!