Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A katolikus Beer Miklóson...

A katolikus Beer Miklóson kívül volt még olyan keresztény vagy izraelita vallású magyar főpap, aki nagy nyilvánosság előtt (pl. interjúban) kritikával illette az Orbán-kormányt a 2010 nyara óta tapasztalható negatív jelenségek miatt?

Figyelt kérdés
A mutyik, közpénzlenyúlások, az EU-tól érkező pénzek nem rendeltetésszerű felhasználása, az urizálás, az arrogancia és pökhendiség miatt?

2022. aug. 8. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
12%
Nem, a legtöbb pap nem hülye, és nem szajkóz libsi ostobaságokat.
2022. aug. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
26%
Biztosan volt, csak ők nem közszereplők. Egyébként a baloldal nyíltan vallásellenes, tehát még rilosszabb.
2022. aug. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan volt aki kritikával illette, de nem interjúban, vagy akkora nyilvánosság előtt mint ő, mivel nem annyira ismertek.
2022. aug. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
5%
Érdekes, én ugyanazt írtam, és 0 pontos vagyok, utánam meg 100 százalékos.
2022. aug. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
#4 ahogy olvasom, nem csak annyit írtál le. Lehet, hogy az írásod második fele volt a probléma.
2022. aug. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!