Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi ez a hisztéria a frissen...

Mi ez a hisztéria a frissen kivágott fa fűtőértékével, meg a környezetszennyező hatásával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
30 éve frissen kivágott fával fűtök, esetleg néhány hónapossal, vagy max fűtési szezon végére marad egy kevés. Nem tudok előre betárazni hely és legfőképp pénz hiányában. A legtöbb ember akkor vesz fát, amikor éppen muszáj valahogy kinyögni.
2022. aug. 9. 06:35
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
96%
Vágjuk ki az összes erdőt, fulladjunk meg.
2022. aug. 9. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
95%

Hát szüleimnél hazavágta a kéményt rendesen pár év alatt, ami előtte 25 évig jó volt.

Olyan gyanta szerű kicsapódások lettem, mint a fán a mézgásodás.

2022. aug. 9. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
95%

"30 éve frissen kivágott fával fűtök"


Ha egyszer kipróbálnád a száraz keményfát, akkor értenéd a különbséget.

Én is volt amikor pénzhiány miatt csak vizes fát tudtam venni, hát remélem sohasem lesz többet ilyen, mert úgy éves szinten kb. 2 köbméterrel többet fűtöttem el és nem tudtam olyan meleget csinálni.

2022. aug. 9. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
96%

Hisztéria... wazze, hisztéria


majd akkor fogsz hisztériázni, amikor télen megfulladsz a szmogtól!


hisztéria az

2022. aug. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
A frissen vágott vizes fa összességében valóban olcsóbb mint a száraz?Szerintem nem.Megveszed az adott mennyiségű fát de ha az vizes, akkor egy darabig csak gőzölög meg serceg a kályhában.Plusz energia mire érdemleges hőt ad.Tehát több kell belőle.
2022. aug. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
17%
Ebben az országban mindig hisztizik valaki, nem érdekes. Régen sem tárolták az emberek évekig a fát.
2022. aug. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

3#

Én értem, de hát ez van.


4#

Dehogy fulladok meg. A pánik felvásárlók udvarán ott fog megkorhadni. Tehetősebbek felvásároltak igen nagy mennyiségeket és sajnos a valóban rászorulók miatt kell még több fát elpusztítani, akik eddig is fával fűtöttek.

2022. aug. 9. 07:52
 8/34 anonim ***** válasza:
0%
Szénerőműveket is újraindítják, az Oroszok a felesleges gázt elégetik, nekünk meg még többet termelnek ki mások. Télen pedig nem csak mi vágunk ki fákat ha hideg lesz 🤷‍♂️. Nem mindegy már, hadd pusztuljon a bolygó, abból Putyin majd tanul!
2022. aug. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogsz megfulladni?

Eddig hány nap volt vörös riasztás telente a nagyvárosokban, arról, hogy veszélyes a szenyezett por mennyisége?

Szerinted, ha mindenki elkezd fával, vagy akármivel fűteni, amivel csak tud, az mennyit fog segiteni?


Segitek, az lesz a hisztéria wazze, az, ami télen lesz a levegőnkel!

2022. aug. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
10%
Csak a szokásos klímahiszti. Az erdőket újra lehet telepíteni. Fontosabb, hogy ne fagyjunk meg télen, ha nem lesz gáz.
2022. aug. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!