Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor miniszterelnök...

Orbán Viktor miniszterelnök úr angol kiejtése mennyire szép, milyennek találjátok?

Figyelt kérdés
2022. aug. 11. 10:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%
Jobb mintha hiperpasszív lenne és gagyogni sem tudna
2022. aug. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
I tíínk it iz bjútifúúl.
2022. aug. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%

Én nem értem mit rugóznak az angolján. Ez étnyleg ilyen "csakazértisbelekötökvalamibe" mentalitás.

Félreértés ne essék, én is utálom őt, de ilyesmibe tök fölösleges belekötni.


Igen, a különböző nemzetek különböző akcentussal beszélik az angolt. Az oroszok, az olaszok, az indiaiak... azért lássuk be, utóbbi kettő kimondottan érthetetlen, ha igazán ott van az akcentus.


És én szívesen lennék büszke a semmilyen idegen nyelvet makogni sem bíró, de pozíciójában kompetens miniszterelnökömre, mint arra, aki tökéletesen beszél 11 nyelvet, de ostoba és meggondolatlan döntéseket hoz. Ti talán nem így vagytok vele?

2022. aug. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
#3: Mert kap egy 6 millás fizut, és azért meg kéne dolgozni, meg úgy képviselni az országot, hogy ne legyen ciki. Ennyi pénzért alap lenne, hogy tudjon beszélni, ne legyen zsírdisznó stb. Teljesen függetlenül attól, hogy milyen politikai irányvonalat képvisel. Igaz ez bármelyik magas rangú politikusra, minden országban.
2022. aug. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
#3 mondd az hogy állítólag oxfordban tanult a malacka. Ami elég hihetetlen ilyen szar angollal.
2022. aug. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Áj Sink KariGé jobb!
2022. aug. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%

4, nem gondolom, hogy a testalkat vagy a nyelvtudás hiánya érdemben befolyásolná a miniszterelnöki munkáját.

Az EP-ben vannak tolmácsok pont azért, hogy ne a nyeltudáson menjen a bszakodás. Egy ország vezetője a vezetéshez értsen elsősorban.

Persze, kívánatos lenne, hogy tökéletes angolja legyen, kisportolt felsőteste... nem, ezt a feleség ekívánja, én ugyan nem... értsen a művészetekhez és legalább 6 féle szkamához...

De én azzal is beérném, ha jó miniszterelnök lenne... a többit leszarom...

2022. aug. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Teljesen magyarul beszéli az angolt, afektákás nélkül. Iz háve eni kecsön!

Nem kell a kiejtéssel szarakodni, hacsak nem angol nyelvtanárnak készülsz.


Ezen igazodj ki:

"Á és Ö közötti hang, de inkább ő szerű, de nem Ő és nem is Á"

2022. aug. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
#7: Abszolút része a munkájának, hogy megjelenjen emberek között, és ne legyen visszataszító. Politikusnak lenni nem irodai munka, nem papírmunka.
2022. aug. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
42%

9, értelek, de ez csak kekeckedés.

Nem szép ember. Én sem dugnám meg. De az a nagy helyzet, hogy nem is kell.

A magyar lakosság többségének számára nem visszataszító. Legalábbis nem okoz számukra megválasztani. Mert az emberek Orbánra akarnak szavazni, nem a Fideszre, pláne nem a KDNP-re:D


És értem én, hogy aki utálja, annak visszataszító. De a tények azt mutatják, hogy végső soron egy elég karizmatikus ember.

De aki nem hajlandó objektíven tekintei rá, az ezt sosem fogja meglátni.

2022. aug. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!