Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzékiek miért gondolják...

Az ellenzékiek miért gondolják hogy karigeri egy jó főpolgi?

Figyelt kérdés

Én 7. kerületi lakos vagyok,és ég a pofám magyarként ,hogy ekkora fertő van a belvárosban.Tiszta mocsok,és minden sarkon egy hajléktalan,régen azért nem volt ennyire tragikus a helyzet.


De ha kimegyek külsős ellenzéki kerületbe ,ott meg a gyomerdő fogad. És eggyes frekventáltabb helyeken mint pl az örs,meg tele van kétes küllemű C típusú naplopókkal.



2022. aug. 12. 08:23
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
81%

Tudod hogy ki jó ellenzéki polgármester?

Márki-Zay Péter.

Gyere ide Vásárhelyre, meg fogsz lepődni.

2022. aug. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
66%
Én a 11. kerületben lakom, ellenzéki kerületben, semmi ilyet nem tapasztalok, költözz normális helyre pubi :D
2022. aug. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
74%

Azért van tele velük minden, mert a kormány eltolta a gazdaságot és most minden söpredék Budapeten gyűlik össze... Na meg a Orbán nyilván a fővárossal kezdte az önkormányzatok kizsebelését a covid alatt, amikor az iparűzési adót nem kapták meg...

Szerintem ezekhez képest egész jól egyben tudta tartani a várost.

2022. aug. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
8%

1.Én voltam.


Kösz nem.Autóellenes idióta ő is.

2022. aug. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
14%
Mert át ellenzékieknek van eszük.
2022. aug. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
34%
Mert sz ellenzékiek hülyék. Ahogy hülyére vették az Karigeri az ál-Klicskóval, őket meg Karigeri veszi hülyére.
2022. aug. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
57%
A céljaival nagyrészt egyetértek, a módszereivel nem. Tipikus politikus, gyakorlati érzéke nulla. Annyival jobb Tarlósnál, hogy nem egy begyepesedett agyú idióta.
2022. aug. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
76%
Majd a választópolgárok megmondják két év múlva mit gondolnak, akár MZP-ről, akár Karigeriről. Budapesten úgyis marad Karigeri, hacsak nem dobja be a DK Dobrev Klárát, mert arra van esély.
2022. aug. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

3 Emelett azért tellik 41 tanácsadókra és 5 helyettese,és természetesen az is belefért a büdzsébe hogy a maximumra emeljék az illetékfizetési bónuszt. Hagyjuk ezt a mutogatást..:)


Leszereltetett több ezer kukát,majd később kiposztolja hogy ő mekkora ász mert 120-at telepített.


A Tarlós álltal kiírt spanyol modern villamosok helyett,meg közbeszerzést módosítva,berendelte a 40 éves hulladékokat.


[link]


[link]


Ez beszél zöldpolitikáról,közbe a Zrínyi úti fasort kivágatta.

2022. aug. 12. 08:39
 10/25 anonim ***** válasza:
82%

Neidermüller rettenetes polgármester, Karácsony sem túl jó. Botka és MZP ellenben kifejezetten azok.

Ellenzéki vagyok.

2022. aug. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!