Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz szavazók, mit szóltok...

Fidesz szavazók, mit szóltok ahhoz, hogy a pártotok ismét egy külföldi (kínai) céget támogat, hogy külföldieket alkalmazzon a magyar termőföld kárára?

Figyelt kérdés
A Debrecenben termőföldre épülő CATL akku gyár 3000 milliárdból épül fel, ehhez jelentős lesz az állami hozzájárulás. A gyárban 9000 embert foglalkoztatnak majd, de nem valószínú, hogy magyarok lesznek többségében. Az akkugyártás pedig híresen környezetromboló. Ti fideszesek örültök annak, hogy a magyar emberek adójából egy kínai cég profitál, külföldi munkaerő kerül alkalmazásra és a magyar termőföld megy kárba?

2022. aug. 13. 01:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
18%

Ez példátlan siker, soha ekkora beruházás nem indult még Magyarországon. Büszke vagyok rá. Mégis kiket alkalmaznának, ha nem magyarokat? Marhaság. A Mercedes, Audi stb itteni üzemeiben mégis kik dolgoznak? Sajnos gyárakat meg földre szoktak építeni, nem patakra vagy felhőre, emészd ezt meg.

Szánalmas kérdés.

2022. aug. 13. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%

"Mégis kiket alkalmaznának, ha nem magyarokat?"


Kínaiak, oroszok, vietnamiak. A héten a Fidesz hozott egy olyan döntést, hogy több EU-n kívüli ország polgárainak a magyar munkavállalói engedély könnyebben megszerezhető legyen.

2022. aug. 13. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
39%

Igen. Én örülök neki, igaz, már külföldről :)

Bécsből már örülök Mo. hanyatlásának - tudom rossz ember vagyok - de egyszerűen amikor ilyeneket olvasok, mindig mondom magamban, hogy istenem, milyen jó döntést hoztam.

2022. aug. 13. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
29%
3: Én meg örülök annak, hogy a hülyék meg hazaárulók mennek el, javul a magyarországi átlag IQ és hangulat.
2022. aug. 13. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
1-es, szerinted ebből a példátlan sikerből ki fog profitálni? A csóró magyar de inkább valószínű, hogy kínai, ukrán, vagy közelkeleti menekült gyári munkás aki minimálbérért dolgozik majd egy kínai munkamódszerekel működő gyárban súlyosan egészséget károsító veszélynek kitéve magát több műszakban? Vagy az a fideszes politikus, akit megkentek a kínaiak, hogy hazaárulást kövessen el és elherdálja nemcsak a magyar termőföldet, de a környezet rombolás révén a jövő generáció boldogulását is? Vagy esetleg a kínai multicég multicsilliárdos tulajdonosi körei, akiknél már így is a világ vagyonának jelentős része koncentrálódik? Mellesleg te szeretnél egy akksi gyárban dolgozni több műszakban minimál fizetésért? Meg lehet nézni, hogy a kínai multiknál mennyire népszerűek az állások, segítek még a jobban megfizetett munkakörökre sem szívesen jelentkezik fehér ember. Azon elgondolgoztál már, hogy mégis honnan lesz 9000 ember Debrecenből és környékéről aki majd ebben az akku gyárban akar dolgozni? A hasonló gyári munkákra már most sincs tolongás még ezen a vidéken sem.
2022. aug. 13. 02:36
 6/19 anonim ***** válasza:
36%
Magyarország eddigi legnagyobb befektetése, nagyon nagy dolog ez, de én még a böszme idején idejött Mercinek is tudtam örülni, ti már semminek sem ennyi maradt nektek:D
2022. aug. 13. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
És hol lesz ez a beruházás remélem kelet Magyarországon ?
2022. aug. 13. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
7: Igen, Debrecennél.
2022. aug. 13. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
37%

Profitálnak:

A munkavállalók, aki ott dolgozhatnak.

A beszállítók.

A város a megnövekedett adóbevételekből.

Ne égesd magad tovább.

2022. aug. 13. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 mindentudó99 ***** válasza:
26%
Örülök az új mumkahelyeķnek.
2022. aug. 13. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!