Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, Orbán Viktor...

Fideszesek, Orbán Viktor hányszor tévedhet/hazudhat nektet?

Figyelt kérdés

Most nem a hosszú távú múltra gondolok, bár az is megér egy "misét", hogy lesz valaki a Kommunista Ifjak Szövetségének titkárából a Liberális Internacionálé elnöke, majd az Illiberalizmus meghirdetője, Soros György-támogatta libsiből konzervatív, stb.


Felejtsük mindezt el.


Koncentráljunk csak a legközvetlenebb múltra:


1. Orbán Viktor békemisszióra ment Putyinhoz, a talpnyalója, Bayer rögtön ki is jelentette: csak HÜLYE lehet, aki azt állítja, hogy Oroszország megtámadja Ukrajnát. Rá pár hétre Oroszország megtámadta Ukrajnát.


2. Orbán Viktor állította, hogy háborúnak tavaszra vége lesz - a háború most is tart és durvul.


3. Orbán Viktor kijelentette, hogy az ellenzék eltörölné, ő megvédi a rezsicsökkentést - most ő félig eltörli, az ellenzék szociális alapon védené a rezsicsökkentést.


4. Orbán Viktor kijelentette, hogy bőven elegendő orosz gáz van - kiderült, abszolúte nincs elegendő orosz gáz, még erre a télre sem.


5. Orbán Viktor stabil gazdasági felívelésről ígérgetett - most a saját kormánya recesszióval számol, hatalmas infláció van, gyengül a forint és elmaradtak az EU-s támogatások (amiket még Lengyelország is megkapott).


6. Korábban Orbán Viktor a saját euroszkeptikus politikájának világméret

előretörését vizionálta - most megbukott Trump, Boris Jonhson, de még a korrupt cseh barátja is, az összes V4-tagállam távolodik tőlünk, még a lengyelek is kiegyeztek, egyre egységesebb a Nyugat.


7. Orbán Viktor azt ígérte, nem lesznek megszorítások - most szaporodnak az adónemek, nő a rezsi, visszavonják az árstoppokat, eltörlik a KATÁ-t, emelik az alapkamatot, ingatlanhitel-válság fenyeget, gyengül a forint és elszabadult az infláció, csökken a forint vásárlóereje, nőnek az árak.



Úgy hozzávetőleg mennyi lelepleződő hazugság fér bele nektek? Az világos, hogy Orbán nem az a "látnok", akit felfestettek róla sokan, a legjobb esetben is jóindulatú balfék lehetne, ha a kétségtelenül tudatos hazugságaitól eltekintenénk.



Szóval, hol az a határ a fideszeseknek, ahol már muszáj kimondani: a császár meztelen?



2022. aug. 17. 04:39
A kérdező szavazást indított:
Nincs ilyen határ, Orbánnak mindig igaza van.
Nem zavar, hogy hazudik, én is sokat szoktam.
Nem ő a hibás, hogy 12 év 2/3 nem elég neki semmire és mindent rosszul jósol. Juncker, Soros, Merkel, Ferenc pápa, az ellenzék és Brüsszel hibás!
Nem tudom / Nem érdekel / Más, leírom kommentben
40 szavazat
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/145 anonim ***** válasza:
95%
Eddig úgy gondoltam hogy a fideszeseket semmi sem fogja meggyőzni arról hogy a Király meztelen és betegesen hazudozik hogy márpedig rajta van ruha, de ezek már annyira szemmel láthatóak és nyílvánvalóak hogy aki ezt nem veszi észre az valóban egybites.
2022. aug. 17. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/145 anonim ***** válasza:
93%
Sosem jön el. A fideszesség nem egy politikai ideológia, hanem egy vallás.
2022. aug. 17. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/145 anonim ***** válasza:
92%

De legalább elértük, hogy a migránsok nem akarnak ide jönni és itt élni.

Én se.

2022. aug. 17. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/145 anonim ***** válasza:
5%
Gyurcsányt próbálja beérni, bár az öszödi szintet azért nehéz lesz.
2022. aug. 17. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/145 anonim ***** válasza:
2%
Nem unjátok még, hogy ilyen mocsokban, gyűlölködésben és hazugságokban éltek a bal oldalon?
2022. aug. 17. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/145 anonim ***** válasza:
80%

Igazad van hármas! Volt értelme megállítani a migráncsokat, közben meg az ukránt idehozni a nyakunkra. Persze a koszos cigány fajtájának nem az a megoldás, hogy normális fizetést adjon, inkább idehozza az ukrán szennyet. Talán, ha lenne normális fizetés, akkor az a 350 ezer ember, aki most munkanélküli, dolgozna. Ezen felül rendben maradjunk az ukrán migráncs sztorinál! Az ukránoknak nem baj, ha szállót kell felhúzni, és ingyen lakhatást biztosítani neki, az nem probléma. És ez már a háború előtt ment ám, bizony 2017-ben. Most meg itt megy a propaganda arról, hogy jaj itt háborús vészhelyzet van Magyarországon, közben ott tartottunk, hogy annyira nyaljuk az ukránok pics.ját, hogy ott tart a helyi önkormányzat, hogy a bölcsődét igénybe vevő szülőkön veri le az ukránnak biztosított jólétet, bizony ám havi 20-30/gyerek, mert a nagy ukrán támogatásban nincs pénze az önkormányzatnak kifizetni a bölcsődei dolgozók pénzét.


Eddig se voltam fideszes, de itt jött el az a pont, hogy én mint magyar állampolgár, ezt nem engedem!

2022. aug. 17. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/145 anonim ***** válasza:
100%
1 x sem!
2022. aug. 17. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/145 anonim ***** válasza:
8%
Bocsi, de az, hogy Orbán elment tárgyalni Putyinhoz, egy tény, és nem hazugság. Beyer jóslata, az meg Bayer jóslata. A többi pontod is hasonló. Amíg azt sem tudjátok, mi a hazugság, addig esélytelenek vagytok bármire is.
2022. aug. 17. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/145 anonim ***** válasza:
97%
Deamúgy van igaz amit írsz, ha úgy vesszük!
2022. aug. 17. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/145 anonim ***** válasza:
35%
Szeretem hogy hazudik mindig, és meg is nyugtat a kis mormogós hangja 😍
2022. aug. 17. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!