Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sythex-et a fidesz fizeti?

Sythex-et a fidesz fizeti?

Figyelt kérdés

2022. aug. 17. 10:25
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
dehogy. a fidesz nem fizet senkinek.
2022. aug. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Sythex szerintem nem is fideszes. Nem tudom hogy jött ez neked
2022. aug. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
75%
XDD
2022. aug. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Pont a tegnapi liveban beszélt róla, hogy nem fizeti se a fidesz sem semmi. Független. Pont tegnap mondta
2023. júl. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Vietnámi Veterán válasza:
52%
Lehet, hogy igen, lehet, hogy nem. Szerintem az esélye azért fenn áll, mert megesik, hogy kritizálja az lgbtq-t.
2023. aug. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Vietnámi Veterán válasza:
76%
Rajta legalább is könyebb átvinni az információt, mint egy bugyuta megafonon talán. Néha.
2023. aug. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
5,6: azért mert valaki nem támogatja az offensive szar lmbtq-t attól nem lesz fideszes
dec. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Vietnámi Veterán válasza:
100%
Nem minden lgbt közösségtag agresszív. Sőt szerintem pont nem is ez a prevalens. Amúgy meg jöttem most így pár hónap után válaszolni. :D Egyékbént meg én már sokakról hajlamos vagyok feltételezni sok mindent. Végül, szerintem akár független is lehet, mert miért ne. Én hajlamos vagyok néha embereknek a jobbik (:D) oldalát nézni.
febr. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!