Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balliberális 444 és a Telex...

A balliberális 444 és a Telex kommentelői miért nem tudnak örülni a magyar foci sikereinek? Orbán miatt?

Figyelt kérdés

2022. aug. 18. 23:20
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
7%
Bár én nem szeretem a focit, de kíváncsi lennék, hogy a libbant kommunista társadalomnak örökös elemei vajon az 1#-hez hasonló besúgó munkásőrmentalitású spiclik?
2022. aug. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:

Nem, nem tolta túl.

Rengeteg lepukkant, a 60-as években épült stadion volt.

Igaz, hogy kevesebben mennek vidéken meccsre, de akkor is szükség van rá.

2022. aug. 18. 23:39
 13/35 anonim ***** válasza:
93%

#12 nem, nincs szükség rá, ha lenne akkor állam nélkül is épült volna. Azokat a "rengeteg" lepukkant stadionokat szépen le kellett volna bontani, és parkot, lakásokat, vagy hasonló hasznos dolgokat építeni a helyükre.

A rendezőpályaudvarokat, istállókat, stb is lebontották, mert elmúlt rajtuk az idő, nem volt már szükség rájuk, ahogy a stadionok túlnyomó részére sem.

2022. aug. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:

De, szükség van rájuk, ugyanis járnak ki emberek meccsekre.

El kellene fogadnia, kedves liberális "toleráns" barátom!

2022. aug. 18. 23:52
 15/35 anonim ***** válasza:
90%

[link]


🤣🤣🤣🤣🤣🤣

2022. aug. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
93%

Kérdező, most azonnal állítsad le magadat, mert egyébként a kormánypártiak is látják, hogy teljesen felesleg a kormány stadionmániája.

Igen, legyen 2-3 stadion az országban, de több nem kell.

Az iskolák és kórházak felújításának sokkal több értelme lenne, nem gondolod? Dehogy gondolod...

2022. aug. 19. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint csak a válogatott meccseket nézem, de szerintem is túlzás ez a nagy stadionépítés. Bőven van mit helyre tennünk a magunk tájékán, nemhogy több stadiont építsünk... (ja és jobboldali vagyok, mielőtt le libtardoznál)
2022. aug. 19. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%
Ide még bajnokság sem kéne. Felmerült több mint egy évtizede, hogy legyen egy Budapest FC meg egy Vidék FC és azok játszanak örökre. Elég az, így mindegyik kupahelyen indulna
2022. aug. 19. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
91%

A foci csak egy sport, akármilyen népszerű legyen is. Én minden magyar sikernek örülök, de az nem normális, ha egy sportágba a többinek a sokszorosát belenyomják, elvetemült mértékben, csak mert a miniszterelnök kedvence - közben pedig rohad szét az egészségügy, a tanárok éhbérért dolgoznak, ezer húsba vágóbb probléma szakad ránk.


De örülök a sikereknek, mégegyszer mondom. Csak van egy ésszerűségi határa mindennek...

2022. aug. 19. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt azért, mert utálom a focit. Másrészt azért, mert az adóforintjaimat ilyen f*szságokra szórják el, de én nem tudok elmenni úszni, mert nincs egész Budapesten egy normális uszoda, ahol épp nem Katinka edz 9 sávon a 10-ből (ha már a sport témakörnél akarunk maradni, de nyugodtan mehetne az a pénz az egészségügybe és az oktatásba is, azért sem haragudnék). Harmadrészt pedig azért nem, mert 60 évig hallgattuk, hogy milyen szépen megverte Puskás az angolokat. Az, hogy azóta kikaptunk 1000-szer, az nem baj, de egyszer nyertünk. Szerencsére most van újabb 60 évre való 4-0...
2022. aug. 19. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!