Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A legutóbbi kérdésemben a Mi...

A legutóbbi kérdésemben a Mi hazánkról kérdeztem az oldal felhasználóit, ahova egy igen érdekes megjegyzés érkezett "Egyébként miért baj? A nagy pedofil meg meleg ellenes fideszből pedofilok meg melegek kerülnek ki." És ez tényleg így van

Figyelt kérdés

Ha ilyen sok meleg botrány és pedofíl botrány van a fidesz körül miért van LGBTQ-törvény?

Nehéz dolog ez a magyar politika

(Félre ne értsetek nem támogatom az LGBTQ-t)



2022. aug. 21. 16:58
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
de támogatod
2022. aug. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

Ugyanazért, amiért az erkölcsről beszélnek, és közben szétlopják az országot. Amikor az ellenzék luxusáról beszélnek, miközben ők az ország leggazdagabbjaivá válnak, stb.


Az egyik a hatalomtechnikai eszköz, a csőcselék hergelése a melegekkel, a másik fele meg ahogyan ők élnek, kokainozó, dorbézoló, luxusprostizó, melegorgiázió életmódban.

2022. aug. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Nagyfokú képmutatás amit leírtál és azok is. Álszent politikai haszonlesők, akik az egyszerűbb jobboldali emberek hiszékenységére utazva 12 év alatt milliárdosok lettek az ország pénzéből.
2022. aug. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Én csak azon gondolkodom, SZájernek mi lehetett a fejében, amikor meleg férfi létére fogalmazta az Alaptörvényt. Szerintem ez már nem képmutatás, hanem skizofrénia.
2022. aug. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

4: a saját hatalmi törekvéseikkel foglalkozott, és tudta, hogy ő titokban folytathatja majd az orgiázást külföldön, vagyis a magyar melegek nem érdekelték


Csak aztán lebukott az ereszen.

2022. aug. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 fannibabavagyokxd válasza:
És miert nem tamogatod?
2022. aug. 22. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#6 rosszul fogalmaztam, az LGBTQ+ nem támogatom, felőlem a Biszexuálisok, melegek, leszbikusok csinálhatnak amit akarnak, de a többi nekem már kicsit túl sok.
2022. aug. 22. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!