Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi értelme Magyarországon élni?

Mi értelme Magyarországon élni?

Figyelt kérdés

Én két dolgot tudok mondani, család és barátok.


Ezen kívül jóformán bármelyik európai országgal jobban jár az ember.


Életszínvonal, fizetések, egészségügy, oktatás, jogbiztonság, általános közhangulat.


Családot ki lehet vinni, barátokat bárhol találni.



2022. aug. 29. 19:35
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
20-as bár így lenne. De ilyet nagyon naiv dolog feltételez i. Sosem becsüld le az emberi ostobaságot. A fideszdroidok akkoris Viktorkájukra szavaznak ha éhendöglenek.
2022. aug. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
4 gyerekkel meg feleséggel meglehetősen nagy macera költözni. A tágabb rokonságot pedig évekig nem látnánk.
2022. aug. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Mert ide születtem, a családom itt él.

Barátaim nincsenek, csak keserűséget okozott nekem sok iskolás ismerősöm, barátnők és az új ismeretségek is.


Számomra a barátok lényegtelenek.


Ha akarsz kimész, ha meg nem akkor itt maradsz. Nem szeretem az ilyen jellegű kérdéseket, csak a barátok miatt itt maradni kijelentésre nevetnem kell.

2023. jan. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!